Dnes vyšlo 15 článků

Pár převlečený za prasata útočil laserem na lovce Pokémonů

Při lovení Pokémonů už došlo k mnoha tragickým, vtipným či absurdním situacím. Dnes pro vás máme ten poslední případ. Ve Švédsku se stal takový příběh, že byste ho nevymysleli ani v ranních hodinách po bouřlivém mejdanu.

V pátek večer se v malém švédském městečku, které má asi 2 000 obyvatel, vydali dva sourozenci na lov Pokémonů. Místo nálezu Pikachua však potkali něco, co je snad ještě vzácnější. Cestu jim zkřížil pár v prasečích maskách, který byl vyzbrojený zeleným laserem.

Podařilo se jim zasáhnout laserem jednoho ze sourozenců do obličeje, a tak se oba teenageři vydali úprkem domů. Byli otřesení, ale naštěstí se jim nic nestalo. Při lepší mušce prasátek by však zasažený sourozenec mohl přijít o oko. Rodiče ohlásili incident na policii a díky tomu se dozvídáme i pokračování příběhu prasátek.

Divoká prasátka

Podezřelého páru si všimli i řidiči kolemjedoucích aut. Kromě masek prasátek měli na sobě trička „King“ a „Queen“ a pozornost upoutali především sexem hned vedle velkého vodního kola. Auta dokonce zastavovala a kolemjedoucí šokovaně sledovali neobvyklou podívanou.

kolo

Tady mělo k pokračování incidentu dojít

Případem se samozřejmě zabývá policie, nelíbí se jí hlavně sex na veřejnosti. Totožnost páru  zůstává neznámá, aspoň médiím. Jedno je však jisté. Novinka zaplnila titulní strany mnoha mezinárodních magazínů a řeší se třeba i na Twitteru.

prasatka-twitter

Jo, měli bychom být víc jako Švédsko!

Zdroje: Thelocal, Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru