Dnes vyšlo 15 článků

#PantyChallenge: Bizarní kalhotková výzva pro ženy

V posledních dnech se na sociálních sítích (zejména na Snapchatu, Instagramu a Twitteru) šíří jako lavina takzvaná kalhotková výzva pod hastagem #PantyChallenge. A vyzývá ženy všech věkových kategorií, aby vyfotily své kalhotky těsně poté, co jim sklouznou ke kotníkům.

Ženy mají ukázat, zda jsou jejich kalhotky čisté. Výzva #PantyChallenge je nechutná a uletěná, přičemž výrazně zasahuje do soukromí žen. A také je postavená na tom, že pokud se na kalhotkách objeví nějaká skvrna, je to špatně, přičemž opak je pravdou. Ženy by se neměly stydět za to, že mají výtok na spodním prádle, protože je to zcela normální, bezpečné, zdravé a přírodní. Výtok svědčí o samočisticích mechanismech, které probíhají v ženských orgánech.

Podívejte se na několik podivných obrázků žen, které se této výzvy zúčastnily. A dokonce se výzvy zúčastnili někteří pánové.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru