Panenky Barbie jsou vysoké, oblé a útlé. A nechybí ani rozdílné barvy pleti

V dětství si každá dívka hraje s proslulými panenkami Barbie. Dlouhá léta si držely stejnou vizáž a postavu. Nicméně právě postava byla velice kritizovaná širokou veřejností, neboť mladé slečny si braly příklad z postav panenek. Potom držely různé diety a namýšlely si, že jsou obézní, ačkoliv skutečnost byla jiná. V posledních letech se společnost Mattel, která vyrábí tyto panenky, rozhodla držet krok s nejnovějšími trendy. Začala vyrábět panenky podle představ svých zákazníků.

Nejnovější změny jsou skutečně překvapivé. Nové panenky Barbie nebudou mít pouze jednu štíhlou postavu. K zakoupení budou panenky Barbie s vysokou, oblejší a útlou postavou. V nabídce nebude chybět ani originální Barbie.

new-barbie-body-shape-curvy-5

Barbie s novou postavou

Nicméně postava není jedinou změnou. Vybrat si můžete ze 7 barev pleti, 22 barev očí, 30 barev vlasů, 24 druhů účesů a 14 rozdílných tvarů tváří. Panenky Barbie se od sebe budou lišit, a proto výrobce Mattel připravil ojedinělé řady oblečení.

new-barbie-body-shape-curvy-2

Můžete si vybrat různou barvu pleti.

Nové panenky se začaly prodávat 28. ledna v internetovém obchodě Barbie.com. V maloobchodních prodejnách se objeví v průběhu roku 2016.

new-barbie-body-shape-curvy-4

Postavy jsou různé.

new-barbie-body-shape-curvy-3

Nabídka je bohatá.

new-barbie-body-shape-curvy-1

Barbie dostanou také nové oblečení.

Zdroj / Foto: Time

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru