Tisková zpráva: Paměťové moduly TRANSCEND pro počítače Apple Mac Pro

Paměťové moduly TRANSCEND pro počítače Apple Mac Pro

Až 128GB paměti zaručující efektivní práci pro profesionály

Firma TRANSCEND oznamuje zavedení do nabídky nových paměťových modulů DDR3 RDIMM pro počítače Apple Mac Pro 2013. Moduly, dostupné v provedení 16GB a 32GB umožňují rozšířit paměť počítače až do 128GB. Moduly jsou kompatibilní s každou verzí Mac Pro 2013 s procesorem Intel Xeon E5: 6-jádrový 3,5GHz, 8-jádrový 3.0GHz a 12-jádrový 2,7GHz.

„Podle specifikace je Mac Pro 2013 vybaven 64GB paměti RAM, což může být nedostačující pro profesionální použití” – říká Angus We, Ředitel oddělení výzkumu a vývoje společnosti TRANSCEND. „Kvůli potřebám rozšíření dostupných zásob, inženýři z firmy TRANSCEND vyvinuli těsně uspořádané paměťové moduly, které nabízí až dvojnásobné zvětšení dostupné paměti”. To umožní efektivní práci pro profesionály, např. při tvoření 2D nebo 3D grafiky nebo zpracovávání video záznamů s rozlišením 4K.

Složené s DRAM čipů moduly TRANSCEND DDR3-1866 o kapacitě 16GB a DDR3-1333 o kapacitě 32GB jsou plně kompatibilní s Apple Mac Pro 2013. Moduly lze snadno nainstalovat v čtyřech slotech dostupných v pracovní stanici.

Záruka: Na paměťové moduly RDIMM DDR3 se vztahuje 3létá záruka výrobce

Více informací: https://www.transcend-info.com/apple/jetMemory/

 Video prezentace: https://www.youtube.com/watch?v=Zhg18fbRDDw&feature=youtu.be

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru