Tisková zpráva: Paměťové karty Transcend CFast 2.0 CFX700 pro profesionální a průmyslové využití

Paměťové karty Transcend CFast 2.0 CFX700  pro profesionální a průmyslové využití

Firma Transcend oznamuje rozšíření své nabídky o paměťové karty CFX 700 CFast 2.0. Spojení standardu CFast 2.0 a rozhraní SATA III umožňuje dosáhnout rychlost čtení až 530 MB/s, proto se karty osvědčí v náročných profesionálních aplikacích.

Paměťové karty Transcend CFX700 se vyznačují speciálně navrženým kompaktním pouzdrem, které zaručuje bezpečnost dat a zvyšuje odolnost karet. Rychlost sekvenčního čtení činí až 530 MB/s, a zápisu až 260 MB/s.

Kromě tradičního využití, může být karta použita pro zálohování dat jako alternativou pro SSD disky a zajišťuje zároveň nižší spotřebu energie, větší mobilitu a velmi rychlý přenos dat. Karty CFX700 mohou být provozovány při teplotě 5 až 70°C.

Nové karty značky Transcend používají čipy SLC NAND flash, které se vyznačují vyšší bezpečností uložených dat než čipy MLC. Díky vysoké odolnosti se karty CF700 osvědčí také v průmyslu s využitím technologicky vyspělých zařízení.

Paměťová média Transcend mohou fungovat v pohotovostním režimu, podporují S.M.A.R.T. technologii a systém vyrovnání spotřeby dat, čímž zaručují spolehlivost a optimalizaci provozu karet. Vestavěný systém ECC zajišťuje automatickou korekci chyb, které se mohou vyskytnout při přenosu dat.

V případě ztráty uložených dat – fotografií, dokumentů nebo videosouborů se bude hodit speciální software – TRANSCEND RecoverX. Kromě obnovení dat nabízí aplikace také možnost zabezpečení souborů a formátování média.

 

 

 

Specifikace:

Model

CFast 2.0 CFX700

Druh flash paměti

SLC

Rozměry (d. x š. x v.)

42,8 mm x 3,3 mm x 36,4 mm

Hmotnost

10,3 g

Maximální přenosová rychlost

Čtení do 530 MB/s

Zápis do 260 MB/s

Napětí

3.3V ± 5%

Provozní teplota

5°C – 70°C

Dostupné kapacity

16GB, 32GB

Záruka

3 roky

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru