Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Palubní kamera DrivePro 100: vysoká kvalita obrazu a vestavěná baterie

Firma TRANSCEND oznamuje rozšíření nabídky o kameru do auta DrivePro 100, určenou pro záznam videa dopravních situací na silnicích a to ve Full HD rozlišení. Zařízení je vybaveno clonou f/1.8, vestavěnou baterií, tříosým G-snímačem přetížení a možností pořizování snímků.

Vysoká kvalita obrazu
Konstrukce objektivu kamery TRANSCEND Drive Pro 100 je odolná proti zamlžení, skládá se ze 7 čoček: 6 skleněných a jedné s infračerveným filtrem, který zajišťuje lepší sytost barev ve dne, zvýšenou citlivost v noci a usnadňuje záznam v mlze. Vyznačuje se širokým zorným úhlem 130° a clonou f/1.8. Auto kamera umožňuje zaznamenávat obraz ve Full HD rozlišení s 30 snímky za sekundu. Užitečnou funkcí je zachycení snímků obrazovky během zaznamenávání videa nebo vně vozidla pro úplné a důkladné zdokumentování silniční události.

Vestavěná baterie
Řidič se nemusí obávat náhlého vypnutí motoru, vestavěna baterie umožňuje pokračování nahrávání záznamu po dobu 30 sekund po náhlém přerušení napájení, nebo 30 min v režimu napájení pouze z baterie.

Nouzový záznam se snímačem přetížení
Kamera je TRANSCEND DrivePro 100 vybavena sensorem pro náraz G-Sensor, který při aktivaci automatické spustí režim nouzového záznamu videa o délce až 1 minuta. Nouzový režim lze také zapnout ručně, a to pomocí speciálního červeného tlačítka. Soubory uložené v tomto režimu jsou chráněny proti přepsání.

Aplikace DrivePro PC Tool
TRANSCEND poskytuje aplikaci DrivePro PC Tool pro PC se systémem Windows pro třídění a prohlížení video souborů přímo v kameře bez nutnosti instalování dodatečných kodeků. Speciální tlačítko v aplikaci umožňuje také jednoduché ukládání jednotlivých snímků s klíčovými okamžiky záznamu.

Sada obsahuje paměťovou kartu microSDHC Class 10 16GB
Pro montáž kamery TRANSCEND DrivePro 100 na čelní sklo lze využít držák s oboustrannou lepící páskou nebo držák s přísavku, oba způsoby jsou součástí balení. Po připojení zařízení do zásuvky zapalovače a nastartování vozidla bude automaticky zahájen záznam videa na kartu microSDHC Class 10 MLC o kapacitě 16 GB, která je také součástí balení. Po vyčerpání kapacity paměťové karty budou automaticky nejstarší soubory přepsány novými záznamy, což zaručuje účinnou správu dostupné paměti. Soubory zaznamenané v nouzovém režimu jsou nadále chráněné proti přepsání.

Ukázka záznamu z kamery TRANSCEND DrivePro 100 na youtube.com

Dostupnost a cena
Maloobchodní doporučená cena kamery do auta TRANSCEND DrivePro 100 činí 2 600,- s DPH.
Záruka: Na TRANSCEND DrivePro 100 se vztahuje dvouletá záruka výrobce.
Více informací: www.transcend-info.com

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru