Paladog

Žánr: Strategická / flashová
Forma: zdarma
Multiplayer: ne
Vývojáři:
Autor recenzewebovehry
Odkaz na hruHrajte zde

Paladog je poměrně rozmanitá strategická hra, žánrově podobná například Age of War. Narozdíl od celé frakce je zde pozornost zaměřena pouze na jednoho hrdinu, který je pod vaším velením. Vyrábějte jednotky, pomáhejte si magickými schopnostmi, postupně vylepšujte a odrazte útok infiltrátorů, kteří chtějí ukončit život na Zemi.

Online strategie Padalog

Napínavá strategie Paladog vypráví příběh z fantasy světa, ve kterém se podařilo nastolit mír. Jednalo se však pouze o přechodné období, než se planeta dočkala invaze mimozemské civilizace, která chce vyhladit všechny obyvatele.

Poslední záchranu představuje bájný hrdina Paladog, který se se svou armádou neohrožených bojovníků vydává na záchranou výpravu, při které bude stát proti drtivé přesile krvežíznivých nepřátel z cizí planety.

aaStaňte se stratégem

V samotném boji pak budete ovládat právě zmíněného Paladoga, ale kromě jeho, budete mít pod kontrolou rovněž přísun surovin, hospodaření s manou, výrobu jednotek a správu magických schopností.

Staňte se tímto bájným válečníkem a veďte do bitvy vojenské jednotky, které zaútočí na nepřítelovou základnu a pokusí se ji srovnat se zemí. Podaří se vám projít všech 24 náročných levelů a zachránit osud celé říše jménem Critterland, nebo ve hře Paladog vyhoříte jako papír a budete muset vytrpět ostudnou porážku?

Odkaz na hruHrajte zde

 

nenalezeno

nenalezeno

Komentáře

Nahoru