Dnes vyšlo 15 článků

Padělek se slevou = všeobecná spokojenost nakupujících

Nákupy na Facebooku se staly velmi oblíbenými, protože se tu dá sehnat značkové zboží za maximálně přijatelné ceny. Mnozí lidé si skutečně nakoupí dle vlastních potřeb, a to levně a pohodlně z domu. Ví ale opravdu, co nakupují? Mnohdy určitě ne a spoustě z nás absolutně nevadí, že své peníze investují do věrně vypadajících padělků. Jako záruka mnohým stačí velké množství fanoušků daného prodejce. Není to však málo?

Padělky mikinStránky Best Fashion+ jako typický případ

U společnosti Best Fashion+ je situace s podvodným jednáním typická. Prodávající neuvádí celou řadu důležitých informací, které by měl. Neznáme ani kontaktní osobu a uvedeny nejsou ani adresa či IČO. Jestliže tedy nakoupíte něco, co se vám nebude líbit, tak s případnou reklamací pravděpodobně neuspějete. Společnost s vámi jednoduše přestane komunikovat.
Nepříjemné je i mazání příspěvků touto společností. Jestliže se vyskytne více příspěvků, jež upozorňují na nepravost oblečení, pak jsou nemilosrdně mazány. V některých případech se tam nechá pouze jeden takovýto příspěvek, který je obklopen kladnými a spokojenými, takže prakticky nemá šanci.

Nabídka mikin Pravděpodobně neoriginální boty Converse

Klasickým příkladem ne úplně povedeného prodeje jsou boty Converse. Tato světoznámá značka je uznávána celou řadou lidí. Boty Converse nabízené přes Facebook společností Best Fashion+ si lze prohlédnout i na videu. Originální boty Converse nemají u loga na vnější straně klasické ochranné R v kroužku. Není na nich zkrátka nic. Na videu ovšem tento ochranný symbol nechybí, což je maximálně podezřelé!

Stoprocentní originály z Číny

Padělky jsou velmi povedené. Designově až na pár drobností opravdu odpovídají. Zajímavý je i případ mikiny, kterou je možné najít na webu www.ioffer.com. Stojí tady 590 korun, a to i s dopravou. Pokud si ji ale budete chtít koupit u BEST Fashion+, vyjde vás na 899 korun. Cenový rozdíl, tedy respektive zisk firmy BEST Fashion+, jistě stojí zato.

Původ zbožíKaždý zákazník by měl vědět, co kupuje

Závěrem je určitě třeba říct, že nakupování na Facebooku může být velmi výhodné, ale musíte vědět, co kupujete. Společnost BEST Fashion+ s vámi bude komunikovat perfektně až doby, než jim sdělíte něco, co nechtějí slyšet. Vaše cesta na blacklist bude strmá a mluvit s vámi již pak nikdo nebude. Své rádoby originální zboží již také těžko vyměníte…

Komunikace na Facebooku

Zdroj: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=140593206144505&set=a.140591779477981.1073741846.129815753888917&type=3&theater
https://www.facebook.com/bestfashion123

Zkušený učitel na základní škole, který se zajímá o vše možné i nemožné. Copywriter orientující se na různou tematiku. Spoluvlastník úspěšného webu www.inzahrada.cz a majitel webů www.nasdum.eu,www.nasezahrada.com,www.filmyprokazdeho.eu a dalších. Svými texty snad nikoho neunudím a budou se líbit...

Komentáře

Nahoru