Tisková zpráva: OWNZONES Media Network a UPC Rumunsko spouští aplikaci OWNZONES Passport Romania

Uživatelé aplikace budou mít přístup k originálním video programům s nejvýznamnějšími mezinárodními a místními celebritami a k hollywoodským filmům exkluzivně prostřednictvím platformy UPC HORIZON.

Mediální síť OWNZONES Media Network (OMN), poskytovatel globálních technologií, distribuce a obsahu na trhu OTT, a UPC Rumunsko, součást skupiny Liberty Global, oznámily spuštění nové prémiové služby OWNZONES Passport Romania. Jedná se o službu dostupnou výhradně předplatitelům, kteří používají pokročilý set-top box Horizon. Zákazníkům přinese nabídku řady původních seriálů s nejznámějšími rumunskými a americkými hvězdami, místními zprávami zaměřenými na generaci Y a bohatý výběr hollywoodských celovečerních filmů.

„OWNZONES Passport Romania představuje vzrušující prémiovou aplikaci, která nabízí exkluzivní obsah vycházející z místních potřeb trhu“, uvedl Dan Goman, zakladatel a výkonný ředitel OMN. „Jsme velmi rádi, že se stáváme partnerem společnosti UPC Rumunsko v rámci nové platformy, a věříme, že se tím otevírají nové možnosti rozvíjet podobnou spolupráci i na dalších trzích.“

„Televizní platforma HORIZON má portál interaktivních aplikací, na kterém mají uživatelé přístup k různorodému mezinárodnímu a místnímu obsahu relevantnímu pro každého diváka. Jedná se o jedinečnou službu na rumunském trhu, prostřednictvím které se může jakákoliv televize stát chytrou televizí. Spuštění aplikace OWNZONES Passport na naší video platformě pomáhá naplňovat strategii UPC poskytovat zákazníkům nejlepší zábavu a nabízet jim původní prémiový video obsah,“ vysvětluje Bogdan Bucurei, marketingový ředitel rumunské pobočky UPC.

OMN má na starosti celou programovou strukturu nové platformy včetně produkce čtyř původních seriálů zaměřených na generaci Y, ve kterých jsou obsazeny rumunské hvězdy Anna Lesková, Adelina Pestrituová, Paul Siserman a Catalin Botezatu. Tuto programovou nabídku ještě posílí stávající původní seriály OWNZONES.com, jako jsou „Chloe on Pointe“, s vycházející hvězdou seriálu „Dance Moms“ Chloe Lukasiakovou a „Hollywood DIY“ s How2Girl Courtney Sixxovou.“ OWNZONES má v plánu i vytvoření zpravodajské redakce s vlastním bukurešťským zpravodajem na bázi partnerství se serverem Circa, tedy rychle se rozvíjejícím zpravodajským a zábavním portálem orientovaným na mobilní telefony a video obsah, pomocí kterého budou denně vysílat nejnovější zprávy, dokumentární filmy a lifestylové programy.

Nová služby bude vysílat i pečlivě vybrané hollywoodské filmy jako Star Trek a exkluzivní dokumentární seriál Williama Shatnera „Kapitáni“.

„Jsem neskutečně rád, že seriál „Kapitáni“ poprvé uvidí i rumunské publikum na OWNZONES Passport Romania,“ uvedl Shatner, který byl představitelem kapitána Kirka v původním seriálu a celovečerních filmech Star Trek.

Všichni zákazníci společnosti UPC, kteří využívají službu HORIZON, mají přístup k aplikaci OWNZONES. Více informací naleznete na: https://www.upc.ro/ownzones.

O společnosti OWNZONES Media Network

OWNZONES Media Network (OMN) je celosvětovým poskytovatelem technologických a mediálních řešení pro oblast tvorby filmového, televizního a digitálního obsahu. Vlastní technologická platforma společnosti a integrované marketingové a programové služby nabízí vlastníkům obsahu komplexní řešení s jedním zdrojem přinášející zákazníkům špičkové divácké zážitky napříč všemi platformami OTT, včetně webu, mobilních aplikací a připojených zařízení. Produkuje i své vlastní programy zaměřené na generaci Y. OMN má sídlo v Los Angeles a pobočky v Arizoně a Rumunsku, přičemž její platforma a klienti zahrnují společnosti Comcast, Magnolia Pictures, British Pathe, Scripps, Amazon, T-Mobile Binge On, SonyVue, Roku, CenturyLink, Ubiquity, Vudu, adRise a Apple TV.

OMN poskytuje svým zákazníkům službu streamování videí prostřednictvím OWNZONES.com, platformy videí na vyžádání s možností vlastního nastavení kanálů. Více informací naleznete na: www.ownzonesmedia.com.

O společnosti UPC Rumunsko

UPC Rumunsko, jedna s největších telekomunikačních společností na místním trhu, je lídrem v oblasti technologických inovací. Společnost poskytuje přenos televizního signálu (digitálního, satelitního a analogového), širokopásmového internetu a telefonické služby přibližně 300 komunitám. Digitální služby od UPC Rumunsko propojují 1,245.000 zákazníků s digitálním světem a přinášejí jim skvělou zákaznickou zkušenost. Služby, které UPC uvedla v Rumunsku na trh, poprvé zahrnují digitální televizi, technologie HD, DVR, 3D stejně jako i vysokorychlostní internet, Fiber Power 500 Mbps. UPC Rumunsko je dceřinou společností Liberty Global, plc. Více informací naleznete na: www.upc.ro.

Liberty Global, plc. je světovým lídrem v oblasti kabelové komunikace s provozem ve více než 30 zemích Evropy, Latinské Ameriky a Karibiku. Propojujeme lidi s digitálním světem a umožňujeme jim objevovat a experimentovat s neomezenými možnostmi. Naše služby 3Play – televize, širokopásmový internet a telefonické služby – poskytujeme prostřednictvím sítě příští generace a inovativních technologických platforem propojujících 59 milionů zákazníků. Liberty Global je zastoupena ve 12 evropských zemích a její portfolio značek zahrnuje společnosti jako Virgin Media, Ziggo, Unitymedia, Telenet a UPC. Skupina LiLAC je přítomná ve více než 20 zemích Latinské Ameriky a Karibiku pod názvy značek VTR, Flow, Liberty, Mas Movil a BTC.

Kontakt pro média:

PRIORITY PR

Jeff Pryor

1 310-500-7844, jeff@prioritypr.net

Kristien Brada-Thompson

1 818 661 6368 x2, kristien@prioritypr.net

Zdroj: ČTK/Protext

Komentáře

Nahoru