Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Ověřte si původ lihovin novou mobilní aplikací

Ověřte si původ lihovin novou mobilní aplikací

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o., poskytovatel IT služeb, ve spolupráci s Unií výrobců a dovozců lihovin ČR (UVDL), představila mobilní aplikaci pro ověřování původu lihovin. Aplikace je ke stažení zdarma a jejím cílem je pomoci prodejcům i spotřebitelům s určením původu lahví s obsahem alkoholu vyšším než 20%. Jak shrnula Irena Šípalová, jednatelka společnosti: „Spotřebitelé, obchodníci i majitelé restaurací si nyní mohou snadno a rychle ověřit produkty od všech členů UVDL,“ přičemž členové UVDL pokrývají kolem 80% českého trhu s lihovinami.

Protože se stále objevují další případy otravy pančovaným alkoholem a další lidé umírají po jeho požití, důvěra zákazníků v alkoholické nápoje vyráběné a prodávané v ČR značně utrpěla. Jelikož se blíží svátky a jejich oslavy, vyvinuli jsme aplikaci, která umožní spotřebitelům rychle a snadno zjistit původ jakékoli lahve s alkoholem. „S naší mobilní aplikací si může kdokoli jednoduše ověřit kolek tak říkajíc pod mikroskopem,“ řekla Irena Šípalová.

To se týká i majitelů barů a restaurací, kteří také musí ke každému nabízenému alkoholu doložit certifikát o jeho původu. Aplikace vyvinutá společností Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. tak představuje jednoduché a účinné řešení. Pro ověření původu alkoholu totiž stačí vložit pouze číslo kolku, EAN a kód šarže produktu.

Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play.

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. se sídlem v Mladé Boleslavi vznikla v červenci 2007 jako první zahraniční dceřiná společnost holdingu H&D International Group. Naší klíčovou kompetencí je návrh a vývoj komplexních, integrovaných a individuálních softwarových řešení šitých na míru podle potřeb zákazníka. Činnost naší společnosti se však neomezuje pouze na vývoj softwaru, ale zahrnuje management všech procesů v rámci realizace zakázky od počáteční technické a finanční analýzy a posouzení dopadů řešení, přes tvorbu prototypů, implementaci, optimalizaci a testování až po konečné nasazení do provozu a následnou podporu a údržbu implementovaného řešení, tzv. AMS. Nabízíme také vysoce kvalitní služby v oblasti vývoje pro mobilní platformy (iOS, Android a Windows Phone), včetně zákaznických aplikací na technologiích Sharepoint, .NET i JAVA a multimediální podpory.

KONTAKT:

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

T. G. Masaryka 1083

293 01 Mladá Boleslav

Tel.: +420 739 392 739

www.hud.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru