Dnes vyšlo 1 článků

Outpax: Sociální síť pro milovníky adrenalinových zážitků

Čtete rádi o dobrodružstvích různých bloggerů? Milujete fotografie z vysokých hor a skákání padákem? Když všechno tohle sledujete, podněcuje to ve vás touhu žít podobně aktivní život. Ale víte, kde začít? Kde najít lidi, kteří do toho půjdou s vámi a poradí, co, kde a jak? Existuje na to sociální síť.

Outpax je sociální síť pro cestovatele a dobrodruhy, snaží se lidem pomáhat žít aktivní život. Celé je to především o sdílení svých zážitků s ostatními lidmi. Můžete popsat své adrenalinové zážitky, přidat fotografie a vysvětlit, co se vám líbilo a co ne, aby ostatní věděli, kam se vydat. Taky v ní najdete partnery pro zajímavou akci, na kterou se nechcete vydat sami.

„OutPax je jak digitální, tak fyzická sociální síť. Používá technologie, ale spojuje lidi reálným poutem,“ popsal zakladatel aplikace Eric Tunacao.

Tunacao dál vysvětlil, že dnešní prostředí je špatné. Lidé jen koukají do telefonů a nestarají se o skutečná přátelství. OutPax se snaží chránit náš život tím, že nás podporuje v nejzákladnější potřebě – žít.

Jak aplikace funguje?

Abyste ji mohli používat, musíte se na outpax.co zaregistrovat přes Facebook nebo pomocí e-mailu. Po přihlášení se dostanete ke všem zajímavým akcím, výletům a dobrodružstvím. Stačí si jen vybrat, který je vhodný pro vás. Kliknutím na událost se dozvíte bližší informace, uvidíte i kolik lidí se jí bude účastnit a můžete se přidat. Vytvořit akci můžete i sami.

Obliba adrenalinových zážitků roste

Je pravda, že v dnešním světě, kdy se naše životy často točí jen kolem práce, lidé vyhledávají adrenalinové aktivity čím dál více. Možná mají pocit, že je to šance, jak pořádně žít. Možná je baví zažívat adrenalin, který má na náš organismus pozitivní vliv. Každopádně tandemové seskoky, lety balónem, rallye zážitky nebo paragliding jsou stále častěji darovány jako svatební dary, vánoční dárky nebo narozeninová překvapení.

bungee

Pochlubit se na Instagramu je v dnešní době taky nezbytné

Stále více lidí si uvědomuje, že na zážitky v životě vzpomínáte daleko více než na materiální věci. Zážitkové dárky vás přitom nepřijdou příliš draho. Ceny se pohybují zhruba od tisíce korun do několika tisíc v závislosti na tom, jakou aktivitu si vyberete. Například bungee jumping od firmy na zážitky Allegria vás přijde zhruba na tisíc korun – viz www.firmanazazitky.cz/bungee-jumping. Zážitek je to na celý život. A navíc se obdarovaný může pochlubit fotkou na Instagramu, takže co víc si přát?

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru