Dnes vyšlo 15 článků

Outlook už i na telefonech! Microsoft rozšiřuje svého mailového klienta i na mobilní systémy

To co jiní mají dávno, Microsoft startuje. Toto je zažitá tradice, která v poslední době dosti kazí ego tohoto technologického giganta. I tak se společnost rozrůstá do všech směrů a to především na mobilní systémy. Uživatelé s Outlookem totiž mohou konečně používat svůj mail na Android a iOS zařízeních.

Microsoft v případě mobilního Outlooku vsadil na jednoduché a iniciativní ovládání. Jak verze pro Android, tak verze pro iOS podporuje práci s nejpopulárnějšími e-mailovými službami, jako je Gmail, Exachange nebo Yahoo Mail. Kompletní balík Office, který byl již dříve dostupný ve formě betaverze, by se měl již brzy objevit ke stažení na Google Play.

Androidí kancelář, místo pro práci

Ne všichni uživatelé však budou moci androidí Office používat. Bezproblémově bude fungovat pouze na tabletech, které mají nainstalovanou verzi Androidu 4.4. S podporou verze 5.0 se však dle oficiálního prohlášení Microsoftu do budoucna počítá.

Samotný Outlook je již volně k dispozici na Google Play, reakce na něj jsou však zatím značně rozporuplné.

Milovník filmografie Stanleho Kubricka a žánru noir. Píše o tématech, která ho zajímají a snaží se je podat tak, aby byla pro čtenáře co nejatraktivnější.

Komentáře

Nahoru