Outlook.com využívá 25 miliónů uživatelů. Nyní je tato aplikace dostupná i pro Android

Outlook.com je přehlednější, nabízí komplexnější nastavení a výrazně lépe filtruje nevyžádanou poštu než nejvyužívanější emailová služba na světe – Gmail od Googlu. A přiznávají to i sami uživatelé Gmailu. Zatímco na Gmailu dostanete denně desítky či stovky spamů, na Outlook.com vám přijde sotva pár spamů za týden. Stejně tak současní uživatelé Gmailu přizávají, že aplikace na Outlook.com je uživatelsky přívětivější, je rychlejší a sdílení dokumentů je stejně snadné jako u hlavního konkurenta – Gmailu.

Outlook.com - webové rozhraní

Nedávno společnost Microsoft oznámila také novinky týkající se služby Outlook.com.

Novinky v Outlooku

  • Zprávy lze archivovat pouhým jedním kliknutím
  • Inbox lze lépe customizovat dle svých potřeb a preferencí (barvy, tlačítko odpovědi)
  • Více klávesových zkratek ve webovém Outlook.com
  • Nová Android aplikace (2.x a vyšší)
  • Možnost seskupení emailů do přehlednějších konverzací
  • Zrychlit načítání zpráv díky předčasnému načítání v pozadí

Nejpodstatnější je samozřejmě nová Android aplikace – Microsoft vydal pro všechny uživatele Androidu 2.x a vyšší aplikaci Outlook.com, jež nabízí synchronizaci kalendáře, kontaktů a emailů (včetně podpory pro více účtů).

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru