Outlook chce přilákat uživatele, podporuje Google Talk

Outlook chce přilákat uživatele, podporuje Google Talk

Microsoft právě oznámil, že Outlook.com podporuje Google Talk. Snaží se tak ubrat uživatele Gmailu a přilákat je na svůj přepracovaný email.

Nová webová emailová služba zavedla spolupráci s Google Talk, nicméně v tuto chvíli jsou podporované pouze textové konverzace. V současné době tak nejsou možné žádné video nebo audio hovory.

Microsoft už přislíbil přinést ještě další aktualizace Outlooku a to zejména proto, že se po zrušení Hotmailu stal Outlook tou službou, která by měla ubrat z obrovského koláče uživatelů Gmailu, aby se Outlook stal emailovou službou číslo jedna. Microsoft tedy rozhodně nemá malé cíle.

Aktualizace a stále nové vlastnosti – to se zdá být také způsobem, jak chce Microsoft potěšit uživatele bývalého Hotmailu. Mnoho z nich totiž z přechodu na Outlook.com vyjádřilo zklamání.

Momentálně Microsoft tvrdí, že má Outlook.com 400 milionů aktivních účtů, z nichž některé opravdu přišly od největšího konkurenta Gmailu. Ukazuje se, že někteří uživatelé Gmailu byli skutečně ohromeni novým Outlookem, takže Microsoft pozitivně očekává, že čísla uživatelů budou nadále růst.

Zdroj: news.softpedia.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru