Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Otevírá se první samoobslužný erotický privát se Sex Dolls v České republice

Otevírá se první samoobslužný erotický privát se Sex Dolls v České republice

Erotický podnik Naughty Harbor opět zprovoznil své služby a zároveň se stal prvním samoobslužným erotickým privátem v ČR. Zákazníci si tak budou moci užít příjemné chvíle se silikonovými pannami nebo zrelaxovat ve virtuální realitě zcela bez obav.

 

V souladu s nařízením vlády byl podnik dosud uzavřen. Jelikož zájem ze strany zákazníků byl i během koronavirové krize velký, rozhodl se majitel Patrik Duda netradiční privát znovu otevřít. Ovšem za zcela nových podmínek.

100% ochrana před pohlavními nemocemi i viry

Nově si zájemce o služby podniku Naughty Harbor může zvolit službu takzvané bezkontaktní rezervace. Ta mu garantuje, že se během návštěvy privátu nepotká ani s obsluhou ani s jiným klientem. Veškeré prostory podniku jsou pravidelně dezinfikovány a hygiena erotických pomůcek a realistických panen Sex Dolls je tradičně na nejvyšší možné úrovni.

Naughty Harbor se stává prvním erotickým privátem, jehož zákazníci se nemusí obávat nákazy pohlavními chorobami, ani těmi virovými typu Covid-19. Novou službu v době chřipkové pandemie jistě ocení noví i stávající zákazníci.

NAUGHTY-HARBOR-POKOJ (1)

Bezpečí a diskrétnost jako priorita

Služba bezkontaktní rezervaceje rychlá a snadná. Zákazník předem obdrží podrobné instrukce o jím zvolené službě. Ve chvíli, kdy dorazí na privát, zavolá na uvedené číslo a po telefonu je odpovědnou osobou uveden do pokoje.

Tam má připravené high-tech-erotické pomůcky včetně dostatečné zásoby dezinfekce. Platba za služby probíhá většinou dopředu a online. Zůstává však zachovaná i možnost vložit hotovost do připravené kasy na recepci při odchodu.

Virtuální erotika. Služby budoucnosti?

Ve světle celosvětové pandemie se mění pohled i na erotické služby. Přestože nejstarší řemeslo na světě z povrchu země nejspíš jen tak nezmizí, dostávají se do popředí zájemců o placené sexuální a erotické služby ty nejmodernější erotické pomůcky (masturbátory, silikonové panny, sexuální roboti) a virtuální realita.

Naším cílem je nabídnout každému zákazníkovi komplexní erotický zážitek ve virtuální realitě. Jako první jsme spojili moderní pomůcky pro virtuální realitu, nejlepší VR erotické hry a high-tech erotické pomůcky,” říká iniciátor projektu Patrik Duda.

V moderním centru virtuální erotiky si každý přijde na své. Je libo striptýz prsaté blondýnky, hra na svádění se stydlivou Japonkou nebo trochu BDSM erotiky? Ve VR světě lze simulovat téměř cokoliv, co si návštěvník přeje, o čem sní, ale v reálném světě by si to z různých důvodů nedovolil. Nyní zcela bezpečně a s nulovým lidským kontaktem. Vítejte v budoucnosti.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru