Otec najal na svého syna online zabijáky, vadilo mu, že si nenašel práci

Zajímavým způsobem se rozhodl řešit otec 23letého Číňana Xiao Feng jeho soustavné hraní online počítačových her, když na syna doslova najal zabijáky. Pouze ale ve virtuálním herním světě. Na tento případ , který oběhl snad všechny plátky čínských novin, upozornil herní server Kotaku.

Feng začal hrát blíže nespecifikované hry už na střední škole, po skončení školy ale stále nemohl najít práci a svému otci neustále tvrdil, že čeká na lepší pracovní nabídky.

Fengův otec tak najal ve hrách hraných jeho 23-letým synem výrazně lepší a schopnější hráče, jejichž úkolem bylo zabít Fengovu postavu co nejdříve po nalogovaní a hraní mu tak znechutit. Jaký byl konečný výsledek snažení Fengova otce, není jasné, samotné hraní mu však tato zákeřná rodičovská taktika zřejmě dokonale znechutila. Kdo ví, třeba si povedený mladý Číňánek díky tomu najde i práci.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru