Ostravský hotel s privátní vířivkou a bowlingem

Chystáte se navštívit Ostravu? Toto východomoravské město má mnoho lákadel, ovšem chcete-li si zdejší pobyt užít se vší parádou, potřebujete také dobrý hotel, kde si po náročném dni odpočinete. A mezi vyhlášené ostravské hotely rozhodně patří Hotel Jan Maria.

Tento luxusní hotel Ostrava se nachází v objektu bývalé šachty „JAN MARIA“, podle níž se také jmenuje. Je nově zrekonstruovaný, funguje teprve od roku 2008, před třemi lety navíc proběhla kompletní obnova restaurace.

Hotel Ostrava je vynikajícím výchozím místem pro poznání celého města. Nachází se pouze pár minut autem od centra, nedaleko odsud je ZOO, výstaviště Černá louka, nákupní středisko Nová Karolína a rovněž Slezskoostravský hrad.

Wellness a privátní Whirlpool

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu Ostrava si večery určitě užijete. Hosté i veřejnost mohou využít fitness, infra saunu, masáže i whirlpool. Tyto aktivity spolehlivě pomohou odbourat stres, odpočinout si po náročném dni i uklidnit mysl. Velký zájem bývá o privátní vířivku, kterou je možné rezervovat si na 60 minut.

13570-DSC_1-44

Čtyřdráhový bowling

V hotelu je rovněž nekuřácký bowling s restaurací. Bowlingové centrum disponuje moderními technologiemi, jako je speciální GLOW efekt pomocí UV záření, automatické stavěče a skoringový systém Qubica. Technologické vychytávky ostatně uvidíte v celém hotelu.

bowling

Restaurace s jídelním lístkem v iPadu

V nekuřáckých prostorech restaurace Ostrava dostanete jídelní lístek v iPadu. V teplých měsících je možné posedět venku, v zimě v teple krbu. Ke kvalitním jídlům je pochopitelně podávána sklenička dobrého moravského vína. Nechybí zde ani vinný sklípek, kde zažijete degustaci, cimbálovou muziku i slavnostní menu.

Celkem 22 pokojů

Přestože v Ostravě budete mít tolik zábavy, že do pokoje se nejspíš odeberete pouze za účelem spánku, i ubytování hraje svou roli. Hotel Jan Maria má celkem 22 pokojů, mezi nimiž se nachází i bezbariérová místnost pro 2 osoby.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru