Osmiletá Isabela dostala ruku z 3D tiskárny. Podívejte se na video, které obletělo svět

Každý z nás po něčem touží. Osmiletá Isabela toužila po druhé ruce. Dobrovolník jí proměnil sen ve skutečnost. Její radost a vykouzlený úsměv na tváři stojí za všechny peníze.  

Video utkví ve vaší paměti. V životě existuje spousta momentů, které si zapamatujete, a tento je jeden z nich. Osmiletá Isabela dostala od dobrovolníka jménem Stephen Davies robotickou ruku. Prostřednictvím nové ruky, která byla vyrobená ve 3D tiskárna, může holčička sahat na věci, vzít je do ruky. Davies spolupracuje s významnou skupinou e-NABLE, která se specializuje na výrobu nových lidských končetin. Davies se vydal ze Swansea k Isabele domů do anglického Bristolu, neboť jí chtěl novou ruku předat sám osobně.

Davies je jedním z lidí, kterým skupina e-NABLE také pomohla. Také dostal ruku z 3D tiskárny, kterou testoval. Chtěl proto pomoci i holčičce, která toužila mít druhou ruku. Událost natočil na video, které nyní oblétá celý svět. Isabela si robotickou ruku ihned zamilovala.

 „Je úžasná. Miluji její barvy,“ řekla osmiletá holčička.

isabela

Její radost je k nezaplacení.

Zdroj / Foto: Huffingtonpost

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru