Oskenujete si chodidlo a do 4 týdnů budete mít doma lodičky na míru!

Oskenujete si chodidlo a do 4 týdnů budete mít doma lodičky na míru!

Také máte v botníku několik krásných lodiček, které si obujete jen vyjímečně, protože jsou příliš nepohodlné? Pokud ano, jistě budete potěšeni novou aplikací. Pomocí aplikace si nohu naskenujete a firma True Gault vám vytvoří lodičky přesně na míru!

Nepohodlným botám už odzvonilo. Pocit, že stojíte na kůlech se stane minulostí a úsloví “pro krásu se musí trpět” nebude naplněno. Pomocí aplikace newyorské obuvní firmy. Pouze zašlete dokonalý sken vaší nohy a stanete se majitelkou nejpohodlnějších lodiče, které budou sedět jen vaší nožce. Můžete se začít chlubit ladným krokem na podpadcích a tenisky s klidem uložit pěkně zpátky do krabice. Další výhodou lodiček na míru je absence dlouhých hodin prochozených po obchodech, vše zařídíte z pohodlí domova.

AAEAAQAAAAAAAAkwAAAAJDNlZDNiZWEyLWZmYjMtNDI2YS1iMzM0LWM4N2NhZDNmYmZkMQ

Spojení módy a techniky

Boty na míru nejsou v módním průmyslu žádnou novinkou, jedná se spíše o prestižní záležitost. Nyní se nám módní personifikace více zpřístupnila a budeme se moci hýčkat o trochu častěji. Startup je unikátní právě díky spojení technologie s módním průmyslem, což má do tradičního spojení opravdu daleko.

Jak aplikace funguje?

Aplikace True Gault je součástí Google Accelerator. Pomocí 3D snímků vytvoří přesný sken vaší nohy a boty vám dokonale sednou. Je zapotřebí celkem šest snímků, ze tří úhlů. Celý proces skenování trvá 15 minut. Jako další údaje musíte uvést výšku váhu a vaši standardní velikost obuvi. V případě, že by vám jedny komfortní lodičky nestačily, skeny nohou a údaje se v systému uloží, aby mohly být použity při dalším nákupu.
Když máte skenování za sebou, čeká vás to nejlepší. Výběr designu vašich budoucích lodiček. Můžete si vybrat z široké škály materiálů a barevných odstínů. Pozitivní hodnotou obuvi je jejich ruční výroba, přitom se jejich cena nepohybuje v astronomických částkách. Cenově se lodičky pohybují v rozmezí 250 až 350 dolarů za jeden pár, což odpovídá ceně kvalitnější obuvi v kamennéch prodejnách.

snhmuolqdxoozajdahej

Kdo za startupem stojí?

Zakladatelkou je překvapivě žena, jmenuje se Sandra Gault. Její uvažování vedlo správným směrem, a to ke zmírnění utrpení na vysokých podpatcích. Muži tento problém jen těžko pochopí. K potvrzení správného kroku nám pomohou i čísla. Od konce minulého roku si aplikaci nainstalovalo přes jeden milion uživatelek. Prodané páry už přesahují tisícovku.

Ve světě roste poptávka po kvalitních věcech a lidé za ně rádi zaplatí. Každý zákazník má rád, když je k němu přistupováno individuálně a s maximální péčí. Právě této myšlenky se googlovský stratup drží a vede si skvěle

Zdroj, text/foto: truegault.com 

Štítky: , , ,

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru