Dnes vyšlo 15 článků

Originální způsob, jak podat výpověď a teď díky tomu zakládá agenturu

Originalitě se meze nekradou a je tomu tak i při podávání výpovědí. To si vzala k srdci srbka Katarína Jovanovičová, která už nemohla zůstat ve své práci i přes to, že měla dobrý plat. Důvod byl prostý, byla to hrozná nuda a stereotyp.

Katarína vystudovala kultorologii a její práce ji asi nenaplňovala tak, jak si představovala, potřebovala pořádný odvaz, podle toho, jak pojala svoji výpověď. Sepíšete ji a předáte šéfovi. Ne, řekla si, a proto výpověď sepsala, a aby toho nebylo málo, nafotila pár originálních, polonahých fotek, které společně s výpovědí přiložila do obálky.

“V práci jsem trávila celé dny a neměla jsem čas na nic jiného, i přes to, že jsem měla dobrý plat, tak na to kašlu,” řekla Katarína novinářům. V práci žádné problémy neměla, s kolegy vycházela v pořádku. Vadil ji pouze stereotyp a tak si řekla dost! Novinářům ještě sebevědomě dodala:  “Jsem dost stará na to, abych věděla, že to není úplně správné, ale jsem taky ještě mladá, abych si to mohla dovolit.” A má pravdu, proč zůstat někde, kde vás to nenaplňuje a nedává vám to nic nového a ničemu se nepřiučíte? Dokud jste mladí a cítíte se na to, je třeba riskovat!

Katarína to vzala jako výzvu a nyní společně s přáteli plánuje založit agenturu pro dávání výpovědí. A nápad je na světě. Takhle by to mělo vypadat.

1618493

Napísem “Dajem otkaz” Katarína dává najevo svojí výpověď.

1618492

a ještě z toho jsou slušivé šaty

zdroj: novinky.cz

 

 

 

Komentáře

Nahoru