Dnes vyšlo 15 článků

Originální způsob boje proti močení na zeď, který aplikovali v Hamburku

Obyvatelé čtvrti St. Pauli v Hamburku měli problém s kolemjdoucími, kteří zde močili na zeď. Jejich chodníky i dětská hřiště tak páchla močí. Rozhodli se proto celou věc vzít do vlastních rukou. Komunika této čtvrti proto vytvořila projekt, v rámci kterého byly zdi nastříkány superhydrofobním roztokem a moč se dotyčným vracela zpět přímo na jejich kalhoty.

Obyvatelé čtvrti St. Pauli v Hamburku se donedávna potýkali s problémem na zeď močících kolemjdoucích a tento problém provázejícím zápachem v jejich čtvrti. Rozhodli se proto s močením na zeď bojovat originální cestou. Zdi totiž nechali nastříkat hydrofotním roztokem a moč se pak při vykonávání potřeby na zeď vracela dotyčným přímo na jejich kalhoty. Některé zdi jsou dokonce označeny výstražnými značkami.

lead_large

Julia Staron, členka této komunity, tvrdí, že turisté jsou ve čtvrti velmi vítáni, ale musí se řídit místními pravidly, včetně pravidla s názvem „Nenechte čůrat na zeď“. Organizace má dále v plánu podporovat turisty v používání toalet v místních restauracích a barech.

zdroj: laughingsquid.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru