Originální kampaň: holé zadky v autobusech

Originální kampaň: holé zadky v autobusech

Cestující v autobusech v Chicagu vidí na sedadlech před sebou holé zadky. Někomu takový typ sedaček přijde úspěšný, někomu nechutný. Ale jde o dobrou věc. Meredith´s Miracles, charita založená s cílem šířit povědomí o rakovině tlustého střeva a rakovině konečníku spustila unikátní kampaň, kde je nad obrázkem obnaženého zadku text vyzývající ke kontrole u lékaře pro včasnou detekci případného problému.

Americká charita Meredith´s Miracles spustila kampaň, která šíří povědomí o rakovině konečníku a rakovině tlustého střeva. Rakovina tlustého střeva je totiž nyní druhou nejsmrtelnější rakovinou, a včasnou detekcí je možné zachránit spoustu životů.

no-one-wants-to-see-this-merediths-miracles-colon-cancer-foundation-3

no-one-wants-to-see-this-merediths-miracles-colon-cancer-foundation-2

Originální kampaň přitahuje pozornost cestujících v autobuse jakoby obnaženým zadkem člověka, který sedí před ním. Ve skutečnosti jde o obrázek na spodní části sedadla, nad kterým je napsáno: „TOHLE NECHCE VIDĚT NIKDO KROMĚ VAŠEHO DOKTORA, rakovina tlustého střeva je druhou nejsmrtelnější  rakovinou, ale včasnou detekcí je také jednou z nejlépe léčitelných“.

no-one-wants-to-see-this-merediths-miracles-colon-cancer-foundation-1

Vznikla tak kampaň, která originálním způsobem nejen přitáhne pozornost cestujících, ale snad i zachrání alespoň několik životů.

zdroj/foto: boredpanda.com

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru