Originální hotel “na kolečkách”, chcete-li v bývalém hasičském voze

Přemýšlíte jaký je pro vás hotel nejlepší? Doporučuji ten ve Skotsku, kde sice zaplatíte 60 liber za noc, ale užijete si originality, neboť zdejší hotel není klasik, kterou známe… Spíše je to bývalý hasičský vůz z roku 1956.

Jak všichni víme, hotely se snaží vždy své zákazníky něčím specifickým okouzlit. Avšak u hotelu, respektive u jednoho hotelového pokoje, který se nachází v pěkném městečku Aviemore ve Skotsku, vám hotel nabídne stoprocentně netradiční zážitek. Co je na tomto „hotelu“ tak zvláštního?

Hasičský vůz z roku 1956

Začneme tím, že hotel vlastně není budova, spíše auto. Ve skutečnosti tento (luxusní) hotel je bývalý hasičský vůz, který pochází z roku 1956. Ten byl následně mírně poupraven do jakého si malinkého hotelu se zvětšenou střechou a parketami. Tento hotel je sice určen jen pro dva dospělé lidi a možná i pro jednoho malého domácího mazlíčka, ale rozhodně si v něm užijete například skvělou dovolenou…

Za 60 liber jednu noc v “luxusu”

Nelze jim upřít originalitu, avšak je to mírně přeceněné, neboť jedna pouhá noc v tomto hotelu vás bude stát 60 liber, což je někde 1800 Kč na jednu noc. Nyní je ještě jedna varianta – spát pod širým nebem… Čemu byste dali přednost?

02 03 04 05 06 07

Zdroj: hiconsumption.com

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru