Originalita se vyplácí! Důkazem je Leoš Brabec, který natáčí svatební videa

Originalita se vyplácí! Důkazem je Leoš Brabec, který natáčí svatební videa

Leoš Brabec našel díru na trhu. Jeho řemeslem je tvorba svatebních videí. Samo o sobě na tom není nic zajímavého, kdyby videa nebyla skutečně kvalitní a nepřipomínala spíše film s amatérskými herci. Leoš Brabec do svém práce vkládá kus sebe a dělá ji od srdce. Výsledky opravdu stojí za to.

Co úspěchu předcházelo?

Leoš Brabec může hovořit o štěstí. Má práci, kterou miluje a je jeho koníčkem. Dostal se k ní úplnou náhodou. Dříve by ani nepomyslel na to, že ho uživí jeho milovaný koníček. Ovšem tomuto pozitivu předcházel jeho pracovní krach. Před osmi lety zajišťoval prodej a obsluhu zmrzlinářských přístrojů. V byznysu semu dařilo, pak ale změnil dodavatele a jeho stroje byly poruchové. Narůstala klientská nespokojenost a nutnost kompenzací. Tato událost byla pro Leoše Brabce zničující a jeho firma zkrachovala.

one_fine_day_1_800

Ve chvíli, kdy neměl ani na jídlo začal natáčet svatební videa za peníze. Zpočátku začínal na 6ti tisících za jedno video. Tento obnos ale neodpovídal času, který práci věnoval. Postupně se cena zvyšovala a nyní se cena pohybuje na 35ti tisících za svatební video. Leoš Brabec oproti konkurenci vytváří navíc půlhodinové svatební filmy.

Leos_DS-1-of-8

Za svoji práci byl i náležitě oceněn, před dvěma lety vyhrál mezinárodní video soutěž EEVA a do teď se každý rok umisťuje na předních příčkách.

Jana-Radim1

Snaží se videa vytvářet jinak, než ostatní. Toho si jsou jeho klienti vědomi a právě proto jeho služby vyhledávají. Leoš Brabec prakticky nemá žádnou reklamu, zakázky dostává na doporučení. Jeho pracovní diář je zaplněn na rok a půl dopředu. Jeho agentura se jmenuje Primetime. Každé video projde jeho rukama a obohatí ho o výjmečnost, která ho odlišuje od ostatních

Zdroj,text/foto: primetimevideo.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru