Tisková zpráva: OrganizeTube nabízí nově aplikaci pro Apple Zorganizujte si videa YouTube a DailyMotion ze svého iPadu

OrganizeTube nabízí nově aplikaci pro Apple

Zorganizujte si videa YouTube a DailyMotion ze svého iPadu

Praha, 11. února 2014 – Máte rádi online videa a štve vás, když některá nemůžete najít? OrganizeTube je první aplikací pro iOS7 přinášející snadnou správu, vyhledávání a přehrávání online videí z nejpopulárnějších videoserverů YouTube a DailyMotion. Umožňuje tak uživateli mít svá oblíbená videa pohodlně a přehledně na jednom místě.

 

OrganizeTube vám promění práci s oblíbenými videi v zábavu. Budete moci jednoduše procházet servery YouTube a DailyMotion a vyhledávat videa, která pak snadno přetáhnete do složky nebo do playlistu. A to vše bez přerušení přehrávání.

 

„OrganizeTube je aplikace, která velmi příjemným a hravým způsobem šetří čas. S ní už nikdy nebudete muset ztrácet čas dlouhým hledáním konkrétního videa, ale budete si užívat jen zábavu, říká Vladimír Sedlařík, CEO a jeden ze zakladatelů startupového projektu OrganizeTube.

 

Aplikace je od úterý 11. února zdarma ke stažení na App Store, ale pokud si chcete OrganizeTube opravdu užít, kupte si její prémiovou verzi za 0,95 €, tedy cca za 26 Kč.

 

 

O OrganizeTube:

 

OrganizeTube je startupový projekt založený v roce 2012 dvěma kamarády Vladimírem Sedlaříkem a Pavlem Morávkem během studií. Realizaci slibného nápadu podpořila finančně a konzultacemi společnost Y Soft Venture Capital, S.E

Štítky: , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru