Orcs Attack

Žánr: Strategie / Flashová
Forma: zdarma
Multiplayer: ne
Vývojáři: ?
Autor recenzewebovehry
Odkaz na hruHrajte zde

Ve strategii Orcs Attack se postavíte na stranu mocných orků a skřetů, kteří mají v plánu ničit všechny lidské hrady a pevnosti v okolí. Na starost budete mít velký katapult a kupu kamení. Některé levely také vyžadují pořádně přesnou mušku – na dobývacím poli vás už očekávají.

Orcs Attack je chytlavou záležitostí

Pokud hrajete flash hry, každý na první pohled pozná, že něco takového už tu bylo. Orcs Attack se však řadí mezi lepší kousky žánru a to především díky jeho svižnosti a hlavně chytlavostí.

Celkem na vás čeká 25 levelů – první kola budou opravdu jednoduchá a hra může působit trochu nudně – buďte si však jisti, že další levely budou vyžadovat opravdu přesnou mušku a soustředění. Ve hře funguje velice dobře a věrohodně fyzika – tu využívejte, co to dá. Spousty vašich cílů totiž bude nějakým způsobem krytých a právě fyzika a dobře mířená střela může jeho život náhle ukončit.

orcs_attackOnline hra Orcs Attack neurazí

Nejedná se o žádný unikátní námět, Orcs Attack není nic, co tu ještě nebylo nebo u čeho byste měli trávit dny a noci. Každopádně se však jedná o průměrnou až lepší hru, která vám nabízí poctivou dávku zábavy v podobě 25 levelů, které bude třeba pokořit.

Opravdu více zábavné než samotné střílení z katapultu, je právě sledování práce fyziky. Střelba na základy domu, který se následně sesype a rozmačká protivníky je zkrátka oddechový aspekt, který vám ukrátí čas, když právě nemáte něco dělat nebo máte volnou půl hodinku a právě na tyto chvíle hru doporučuji.

 

 

Odkaz na hruHrajte zde

 

nenalezeno

nenalezeno

Komentáře

Nahoru