Tisková zpráva: Optiscont přebírá firmu Wichterle & Vacík s.r.o. a její slavné aplikační středisko kontaktních čoček

Optiscont přebírá firmu Wichterle & Vacík s.r.o. a její slavné aplikační středisko kontaktních čoček

Česká společnost Optiscont s.r.o., která provozuje kromě eshopu s brýlemi také síť samoobslužných prodejních panelů a kamenných očních optik po celé ČR, převzala firmu Wichterle & Vacík s.r.o. a naváže na prestižní odkaz jejího spoluzakladatele, prof. Otto Wichterleho. Klíčovou součástí Wichterle & Vacík je specializované aplikační středisko kontaktních čoček, které se stěhuje do nově vybudované optiky Optiscont v Praze 10. Odborným garantem střediska zůstává i nadále Mgr. Andrea Doležalová.    

„Jsme hrdí, že se nám podařilo dokončit převzetí společnosti Wichterle & Vacík s.r.o., jejíž kořeny sahají až do 60. let, kdy prof. Wichterle vynalezl první měkkou kontaktní čočku na světě a odstředivé lití jako technologii k jejich masové výrobě. Doménou společnosti je přístrojově i personálně špičkově vybavené aplikační středisko kontaktních čoček, jehož prestiž chceme dále podporovat a rozvíjet. Během dlouhých let působení si toto aplikační středisko vydobylo výjimečné postavení nejen mezi zákazníky, ale i odbornou veřejností z řad lékařů, kteří sem posílají pacienty s nejkomplikovanějšími očními vadami. Klíčovou osobou aplikačního střediska zůstane Mgr. Andrea Doležalová, která si díky svému přístupu a neocenitelné odborné kvalifikaci získala mnoho spokojených klientů. Od začátku listopadu 2018 se středisko přestěhovalo do naší nově vybudované oční optiky v Moskevské 4, ve Vršovicích – Praha 10. Zde našim zákazníkům poskytujeme kompletní služby spojené s korekcí zraku na té nejvyšší úrovni,“ neskrývá radost z úspěšného kroku firmy Optiscont její jednatel, ing. Pavel Tichý.

Převzetí firmy Wichterle & Vacík s.r.o. se řadí k dalším úspěchům firmy Optiscont v roce 2018. Kromě otevření několika nových poboček kamenných optik po celé ČR Optiscont nedávno uvedl také unikátní aplikaci „Vidíš dobře“ určenou k orientačnímu otestování zraku. Aplikace je ke stažení zdarma pro Android i iOS.

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru