Dnes vyšlo 1 článků

Opravy iPhone – kde, za kolik a na co si dávat pozor?

iPhone je jedno z nejpopulárnějších zařízení na světě. Miliony lidí po celém světě s napětím očekávají každý nový model a být vlastníkem iPhone se stalo téměř společenským statusem. Ačkoliv jsou tato zařízení nadčasová, designově úchvatná a výkonná, mají i své mouchy. Mezi ty nejpalčivější patří křehkost přístroje. Rozbitý displej u iPhone je běžnou závadou, která trápí mnoho uživatelů. Když už dojde k neštěstí, kam se vydat na opravu iPhone?

recover

Apple Servis a opravy iPhone

Servisy iPhone se dělí na autorizované a neautorizované. Nelze říct obecně, který je lepší. Autorizovaný servis poskytuje originální součástky a pokud se rozhodnete o opravu zde, nemusíte se bát ztráty záruky. Neautorizované servisy bývají mnohem levnější.

Velmi dobrou zkušenost s opravou iPhone máme s neautorizovaným Apple servisem iPhoneClinic.cz. Zdejší experti mají dlouholeté zkušenosti se servisními opravami přístrojů iPhone. Opravit zvládnou téměř cokoliv od společnosti Apple. A jejich ceny jsou rovněž velmi příznivé, schválně posuďte sami:

Opravy iPhone

  • rozbitý displej iPhone 6 od 2950,-
  • rozbitý displej iPhone 5 od 1950,-
  • rozbitý displej iPhone 4s od 1400,-

Jak vidíte, ceny jsou dobře stanovené a dosažitelné pro každého. V tomto servisu zvládnou celou řadu servisních úkonů.

apple

Jaké opravy iPhone Clinic zvládne

  • rozbitý displej,
  • rozbitý kryt,
  • rozbitý home button,
  • vytopený iPhone.

a mnohem více… Ačkoliv tento Apple servis sídlí v Praze, nabízí služby oprav iPhone pro celou republiku. Stačí zabalit rozbitý iPhone a zaslat jej na jejich opravnu. Do několika dní se vám vrátí spravený přístroj. Platbu provedete jednoduše online z pohodlí vašeho domova. Nezkoušejte si tedy Apple iPhone opravit sám, jelikož to pravděpodobně nezvládnete. Vyžádejte si o opravu iPhone v Apple servisu iPhone Clinic.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru