Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: OPPO oznamuje partnerství se společností Riot Games na Mistrovství světa v League of Legends 2021

OPPO oznamuje partnerství se společností Riot Games na Mistrovství světa v League of Legends 2021

Globální technologická značka OPPO oznámila partnerství se společností Riot Games při sponzorování Mistrovství světa v League of Legends 2021 (S11). Partnerství je součástí víceleté smlouvy, kterou společnost s Riot Games podepsala v roce 2019.

Při letošním ročníku udělí společnost OPPO ceny pro nejcennější hráče profesionálním hráčům, kteří ve finále ovládnou bitevní pole mimořádnými výkony. OPPO také přinese divákům herní zajímavosti i rozhovory s profesionálními hráči a týmy. Diváci tak mohou získat zasvěcené informace o profesionálních hráčích a průběhu finálové hry.

„Je nám potěšením pokračovat i v letošním roce v partnerství s Riot Games. League of Legends poskytuje společnosti OPPO platformu, díky níž nás může lépe poznat více hráčů po celém světě. A co je ještě důležitější, nadšený duch profesionálních hráčů je podobný snaze OPPO o inovace, pokud jde o produkty a technologie. Neustále se soustředíme na to, abychom nepřinášeli nic jiného než dokonalost a vytvářeli jedinečné zážitky pro naše uživatele,“ řekl William Liu, viceprezident a prezident globálního marketingu společnosti OPPO.

„Na základě úspěšného partnerství v loňském roce jsme nadšeni, že společnost OPPO sponzoruje Mistrovství světa v League of Legends 2021. Společnost OPPO se jako první globální výrobce smartphonů a partner této hry stala jednou z nejpůsobivějších technologických značek mezi esportovci na celém světě. Těšíme se na to, co OPPO přinese divákům ve finále,“ řekl John Needham, globální šéf esportu ve společnosti Riot Games.

Letošní finále má téma „Make/Break“, což představuje odvahu a ducha překonávat nemožné a vytvářet nové možnosti. A i na ty se OPPO v rámci svých inovací zaměřuje.

Jako značka orientovaná na spotřebitele OPPO chápe, co mobilní hráči potřebují. Proto jim díky hernímu režimu v systému ColorOS poskytuje ničím nerušený herní zážitek. Když hráči přepnou do herního režimu, nebudou je při hraní her rušit žádná oznámení, zprávy ani hovory. Díky tomu se hráči mohou nechat nerušeně pohltit hrou.

OPPO doufá, že se více zapojí do celosvětové komunity esportů. A také věří, že duch profesionálních hráčů ve finále bude motivovat diváky k tomu, aby si splnili své nejodvážnější sny.

Mistrovství světa v League of Legends 2021 (S11) pozve elitní týmy z 11 zemí a regionů na turnaj s nejvyššími sázkami v historii. Odstartuje 5. října a skončí finále 6. listopadu na adrese Engjavegur 8, 104 Reykjavík, Island.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru