OPPO má baterii, která se během 15 minut nabije na 100 %

Společnost OPPO v posledních letech představila několik slušných telefonů, ale jejím hlavním úspěchem je posouvání hranic v technologii nabíjení. Současná generace VOOC rychle nabíjecí technologie dokáže nabit baterii s kapacitou 2 800 mAh na 75 % za 30 minut. Ale říká se, že OPPO Find 9 zvládne nabití mnohem rychleji.

Nejnovější zprávy ukazují, že OPPO Find 9 se nabije na 100 % během pouhých 15 minut. Nevíme, zda za tímto vynálezem stojí černá magie, ale zdá se, že hlavní konkurent Qualcomm je ohrožený. Qualcomm bude muset pracovat na plné obrátky, pokud chce společnost OPPO porazit. Nicméně zatím se jedná o spekulace, protože značka OPPO ještě nelicencovala žádnou technologii. Skutečnou pravdu zjistíme při představení nového telefonu v červnu.

batteries-1379208_1280

Baterie nabitá za 15 minut? Možná brzy realita.

Všichni bychom chtěli mít baterii s výdržností alespoň 12 hodin při používání. Ale na druhé straně, technologie rychlého nabíjení je stejně (možná i více) užitečná. Myslíte si, že se někdy dostaneme do bodu, kdy už se nebudeme muset starat o životnost baterie?

Zdroj / Foto: Phandroid

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru