Opil se a vyhrožoval Trumpovi na Twitteru. Skončil za mřížemi

Zachary Benson (24) je nespokojený s výsledky voleb amerického prezidenta, přičemž na adresu Donalda Trumpa se vyjadřuje vulgárně a nevhodně. Před několika dny si dal pár piv a k americkým volbám se vyjádřil na sociální síti Twitter. A tento tweet se mu stal osudným.

„Diplomacy. Fucking Fools. I hate you all. I want to bomb every one of your voting booths and your general areas,“ zněl tweet.

5440390625_feab8a9520_b

Zdroj: Flickr

O dvacet minut později zveřejnil ještě další tweet, ve kterém vyhrožuje atentátem na Donalda Trumpa. Uvádí, že jeho životním cílem je zavraždit ho.

„My life goal is to assassinate Trump. Don’t care if I serve infinite sentences. That man deserves to decease existing,“ zněl druhý tweet.

Za chvíli se Zachary Benson ocitl v rukách policie, přičemž mu hrozí pět let za mřížemi. Nicméně po zaplacení kauce ve výši 20 tisíc amerických dolarů se dostal ven.

Uvedené tweety včetně profilu mladíka byly z Twitteru odstraněny. Zachary Benson, který nebyl z vítězství republikánského kandidáta příliš nadšený, přiznal, že když psal tweety, měl v sobě pár skleniček. Uvědomil si, že zašel příliš daleko.

Zdroj: ARS Technica

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru