Opička si chtěla udělat selfie foto, a tak ukradla fotoaparát

Opička si chtěla udělat selfie foto, a tak ukradla fotoaparát

Dnes frčí móda selfie foto a ví o tom i jeden vychytralý lemur. I on chtěl být in, a tak své ošetřovatelce ukradl foťák a selfie si udělal. Ani si nemusel ukradnout iPhone nebo tablet, aby svou fotku zveřejnil na sociálních sítích. To za něj udělali šokovaní novináři.

Dvanáctiletý lemur Bekily si vymyslel skvělý plán, jak ukrást jedné z ošetřovatelek fotoaparát. Když ošetřovatelka londýnské zoo krmila jeho druhy, využil situace a nestřežený foťák jí ukradl.

Bekily si přístroj odnesl na strom, položil ho a začal ho zkoumat. „Jak se to asi používá? Jak se vyfotím? Šup, šup, než na mě přijdou.“ Říkal si Lemur. A nakonec se mu to podařilo. Našel spoušť a udělal pár originálních a dokonalých selfie fotek.

„Jeho fotky byly opravdu brilantní, to jsme skutečně nečekali, nemluvě o tom, jak nás to všechny pobavilo,“ vyprávěla s úsměvem lemurem okradená ošetřovatelka Lucy Hawleyová.

Lemury určitě znáte z animáku Madagaskar, např. Král Jelimán. Lemuři ve skutečnosti pocházejí z Madagaskaru, žijí ve skupinách, po večer pořádají párty a zpívají si: „Já tak rád trsám, trsám. On tak rád trsá, trsá. My chceme trsat!“

Popravdě nevím, kdo ví, co takový lemur dělá… Všichni však víme, co dělá rád přímo tento lemur jmenovitě.

03000bi0c000$10$2r857;418571-top_$0J1-msbu4$1Y

020003i0a8$10$2r996;419965-top_$0J1-l5sug$1Y

Lemur-selfie-2

Zdroj: www.independent.co.uk/news/uk/home-news/say-cheese-lemur-takes-a-selfie-at-london-zoo-9175731.html

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru