Dnes vyšlo 15 článků

Operace Oplsrael – Anonymous provedli sérii útoků proti izraelským internetovým stránkám. Dráždí hada bosou nohou?

Hackeři ze skupiny Anonymous provedli sérii útoků proti izraelským internetovým stránkám. Ve výsledku bylo několik internetových stránek vyřazeno z provozu a na dalších se objevila propagační hesla.

Anonymous prohlásili, že přistoupili k operaci pod kódovým názvem Oplsrael, protože izraelská vláda hrozila tím, že odřízne veškeré telekomunikační spojení sektoru Gaza se zbytkem světa. V prohlášení skupiny se píše, že Izrael tímto způsobem překročil povolenou hranici. „My jsme Anonymous a nikdo neuzavře Internet, dokud stojíme na postu“, píše se v prohlášení skupiny.

Hackeři z Anonymous také zveřejnili příručku pro Palestince z Gazy, ve které jsou mimo jiné popsány možné způsoby obnovení spojení s vnějším světem, pokud nebude dostupný Internet nebo bude přerušeno telefonní spojení.

Zdroj: Hlas Ruska

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru