Opera Mini 5.1 zlepšila svůj výkon na slabších mobilech

Opera Mini 5.1 zlepšila svůj výkon na slabších mobilech

Webový prohlížeč pro mobilní zařízení Opera Mini, kterou vydává norská společnost Opera Software, dnes předvádí svoji novou verzi 5.1. Mezi novinky patří hlavně zvýšení výkonu prohlížeče na slabších mobilních zařízeních, včetně mobilů s malou kapacitou paměti.

Včetně toho byla provedena i optimalizace uživatelského rozhraní, které by mělo být pro uživatele příjemnější. Okna by se měla přepínat rychleji a nové je i zobrazení více stránek najednou. Zlepšit by se mělo i zobrazení na dispeleji s menším rozlišením.

Aktualizací by si měli projít uživatelé Opery Mini na platformě Nokia S40, ale i například na telefonech Nokia 5130 XpressMusic, Nokia 6300, Nokia 2700, Sony Ericsson K550i a Sony Ericsson W810i. Nová verze je také přístupná na adrese m.opera.com.

Video s oficiálním představením:

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru