Dnes vyšlo 15 článků

OnlyFans začne od října zakazovat „sexuálně explicitní obsah“

OnlyFans začne od října zakazovat „sexuálně explicitní obsah“

Nahé fotografie a videa budou stále povoleny, „za předpokladu, že jsou v souladu se zásadami OnlyFans. OnlyFans má více než 130 milionů uživatelů a pravděpodobně většina z nich – a zejména nejlukrativnější – jsou tvůrci obsahu pro dospělé. OnlyFans bere provizi 20 procent z výdělků tvůrců. Obrovské zisky společnosti jsou postaveny na práci, kterou plánují v říjnu začít zakázat.

“Abychom zajistili dlouhodobou udržitelnost naší platformy a nadále hostovali inkluzivní komunitu tvůrců a fanoušků, musíme vyvinout pravidla pro obsah.” Rozhodnutí bylo učiněno kvůli tlaku bankovních partnerů. Tato zpráva navazuje na zprávu společnosti Axios, která tvrdí, že uniklé dokumenty odhalují boj OnlyFans o přilákání investorů, přestože je na dobré cestě příští rok vydělat 12,5 miliardy dolarů.

Mluvčí v prohlášení řekl:

“S účinností od 1. října 2021 společnost OnlyFans zakáže zveřejňování jakéhokoli obsahu obsahujícího sexuálně explicitní chování.” Tvůrcům bude i nadále povoleno zveřejňovat obsah obsahující nahotu, pokud je to v souladu s našimi zásadami přijatelného používání. V příštích dnech budeme sdílet více podrobností a budeme aktivně podporovat a provázet naše autory, aby se o změně dozvěděli. “

OnlyFans není zdaleka jedinou platformou, kde mohou tvůrci obsahu pro dospělé prodávat videa a obrázky. Pornhub, ManyVids a FanCentro jsou jen některé z dalších internetových platforem, které nabízejí podobné služby. Známost značky OnlyFans se však v průběhu pandemie proslavila v popularitě tvůrců obsahu pro dospělé, kteří si budou muset toto publikum znovu vybudovat na jiných platformách.

Zdroj, foto: vice.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru