OnLive oznámila svůj zvláštní prodej

Všechen majetek služby OnLive jako jsou zařízení, aplikace a smlouvy o partnerství byly postoupeny společnosti Lauder Partners. OnLive je průkopník cloud computingu. Prodej se údajně nedotkne žádných zákazníků.

Lauder Partners tvrdí, že OnLive je budoucnost výpočetní techniky a zábavy. Má údajně schopnost nadále růst a vyvíjet se. OnLive čelí obtížné finanční situaci a rozhodnutí, že nejlepším řešením byla restrukturalizace v rámci postoupení společnosti ve prospěch věřitelů, vyvolává debatu o možné nekorektnosti převodu majetku.

OnLive služba je v provozu bez přerušení od založení před více než dvěma lety a očekává se i nadále bezproblémový provoz pod novou společností. Všechny hry, výrobky a služby jsou dostupné a společnost má údajně nový výrobek. OnLive cloud computing technologie byla ve vývoji více než deset let a to i přes obrovskou počáteční skepsi. OnLive úspěšně nasadila tuto technologii s vysokým komerčním stupněm spolehlivosti napříč širokou škálou zařízení včetně televizorů, tabletů, telefonů, PC a je použita na téměř každém připojení k internetu včetně bezdrátového a mobilního spojení.

Zdroj: All Things D

Komentáře

Nahoru