Dnes vyšlo 15 článků

OnlineAmbulance má propracovanější mobilní aplikaci

OnlineAmbulance se těší skvělým reakcím uživatelů. Dokonce se objevují názory, že je to nová naděje českého zdravotnictví. A tahle nová naděje, která vám nabízí online diagnostiku, poradnu, encyklopedii nemocí, kalkulačku zdraví a další služby, zrovna představila aktualizovanou mobilní aplikaci.

Pokud jste aplikaci OnlineAmbulance používali již dříve, první, čeho si určitě všimnete, je změna designu. Ten současný kopíruje webovou verzi. A nabízí i její funkce. Do aplikace byla přidána propracovaná Online kalkulačka zdraví a v profilu klienta přibyly možnosti Moje zdravotní karta a Můj kalendář, které jsou rovněž známé z webu.

onlineambulance1

Aplikace vypadá od základů jinak

Zvýšilo se i zabezpečení

Nově musíte zařízení autorizovat vygenerováním unikátního kódu na webu. Najdete ho ve svém profilu ve webové aplikaci a stačí ho opsat do mobilní aplikace po jejím stažení. V případě, že jste líní opisovat, lze použít QR kód. Zařízení se tím uloží do vašeho profilu, pak jej například při ztrátě telefonu můžete jednoduše odebrat.

pridat_zarizeni

Zařízení je nutné přidat přes web

Kromě veselých zpráv o novinkách ale máme ještě jednu smutnější. Mobilní aplikaci OnlineAmbulance.cz lze stahovat stále jen na Google Play. Na iOS verzi se prozatím pracuje.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru