Online svět je jen pro otrlé

Online svět je jen pro otrlé

Zdarma se pobavit není většinou nic extra. Nuda číhá na každém rohu a kdejaká herní nula chce po Vás radu a postřeh. Proto si otevřete svůj browser a začněte svojí pouť bezplatným světem. Sami a bez poradců pronikněte do nejtajnějších zákoutí, která měla být třešní na dortu a jen osvěžit. Stala se ale částí Vašeho života. Budete se plavit na mořích s piráty, kteří nelitují kapky prolité krve, bezohledně převálcujete pár dračích teroristů, protože jste klaďas a nakonec se stanete vládcem říše letadel, která Vám bude říkat pane. Protočíte miliardy pomyslných dolarů, získáte si vděčnost lidstva a navíc si užijete s bandou mořských lumpů.

To nejhorší na začátek

Na vztek je nejlepším lékem loupežné přepadení. A nejlépe daleko od domova, kde platí trochu jiné zákony. České hry online Vás vrhnou přímo do víru skutečného mořského děsu. S PirateStorm vymetejte kdejaký zapadlý kousek mořských tras, kde se nachází bohatství. Se stejnou bandou grázlů můžete dosáhnout potěšení a radosti nad vítězstvím. Žádný zákon Vám není dost dobrý, máte svoje představy o životě. Každé vítězství se zapíjí rumem a střízlivost je pro zbabělce. S ojíněnou hlavou se lépe spřádají plány na ovládnutí moří. Nikdy nepropouštějte žádnou příležitost k abordáži. Vrhejte se na jiné piráty, když se špatně zatváří a nenechte na pokoji žádný koráb. Odměnou Vám bude věčná sláva a pocty, které lidstvo projevuje třeba pirátům z Karibiku.

Minulost lidstva je temná

Draci s dinosaury rozhodně nevyhynuli. Žádná přírodní katastrofa neovlivnila jejich krutou civilizaci, která vládne světu. Adventury hry online doposud budí děs a hrůzu. DrankenSang Vás zavede do časů, kdy krutost dračích samozvanců neznala mezí. Nebýt jednoho hrdiny, kterým jste pravděpodobně Vy sám, vládla by zde dnes zcela jiná demokracie. Mytičtí draci by si ponechali svoje rozlehlá území, kde člověk byl jen potravou a neměl žádnou cenu. Naštěstí až dnes usednete před obrazovku počítače, můžete jejich řádění utnout a nechat je navždy minulosti. Ale pozor! Mnoho hrdinů překypovalo sebevědomím a chvástalo se svým umem. Leží teď podél cest, kterými budete kráčet od vítězství k vítězství. Jste jediný, kdo může zachránit lidstvo a spasit svoji hráčskou duši.

Bílé límečky, které umějí podnikat

Browser hry obklopují nevyužitá herní území, a pokud na nich nenasázejí brambory nebo neošetřují zvířata, chtějí je využít k investicím. Každý volný kout země se musí hráčsky využít. Tentokrát to bude na hlavu. Jestli jste se trochu uklidnili zabíjením draků a přepadáním lodí, přišel čas myslet na investice. Stará letištní dráha vyžaduje opravy a ze zanedbané haly by mohl být prosperující letištní terminál. Pokud najdete dostatek peněz a volný vzdušný prostor, pusťte se do toho. Ukažte světu nového investičního génia. Skyrama potřebuje Vaše logické myšlení, nápady a obchodní talent. Na penězích záleží až v první řadě, tak to rozjeďte. Nakupujte letadla, zlepšujte komfort, odbavujte cestující a uzavírejte dohody. Buďte tygrem leteckého průmyslu, kde výrobkem je člověk a nástrojem letadlo. Dokažte, že se dá létat včas, komfortně a za nízkou cenu.

Herní epitaf po probdělé noci

Hraním bezplatných her si vytříbíte životní priority. Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se. Dojít na konec hry je totiž smutné. Pokud se Vám něco takového stane, proklejte vývojáře a požadujte další levely. Když se jednou zakousnete do businessu, dobrodružství na mořích nebo zabíjení draků, nenechejte hry zdarma oddechnout. Byly vyvinuty, aby neskončily dřív, než Váš zájem je hrát. A to je Vaše herní právo.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru