Online supermarket Rohlik.cz má za sebou úspěšný rok. Jeho tržby za rok 2016 dosáhly 960 milionů korun

Internetový obchod Rohlik.cz, prostřednictvím něhož můžete objednávat potraviny a další domácí potřeby z pohodlí svého domova, má za sebou velice úspěšný rok. Urychlil rozvoz objednávek, přičemž zákazníci mají potraviny doma už do 90 minut od jejich objednání.

Online supermarket, který založil internetový podnikatel Tomáš Čupr, existuje už od roku 2014. Podle tiskové zprávy dosáhl tento projekt v roce 2016 obratu ve výši 960 milionů korun. Pokud bychom měli obrat porovnat s rokem 2015, kdy obrat dosahoval hranice 300 milionů korun, došlo k výraznému meziročnímu nárůstu.

rohlikcz

Zdroj: Rohlik.cz

„Loni jsme si dali za cíl v Praze a Brně utržit 750 mil. Kč a další stovky milionů přidat díky územní expanzi. Nakonec byl zájem pražských a brněnských zákazníků vyšší, než jsme plánovali,“ dodal Tomáš Čupr. „S územním rozšiřováním jsme tak začali v lednu, kdy se Rohlik.cz otevřel pro zákazníky z Plzně, Liberce, Hradce Králové, Pardubic a Ústí nad Labem.“

V letošním roce online prodejna plánuje další územní expanzi.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru