Online srovnávač nejlepších hypoték

Chystáte se zařídit si vlastní bydlení a přemýšlíte, kde vezmete peníze? Hodně často využívaným řešením jsou hypotéky. Když vyberete tu správnou, je to docela výhodná volba. Rozhodně lepší než bezúčelové půjčky.

Jestli už nějakou dobu přemýšlíte, že byste se osamostatnili a přestěhovali se do nového, vězte, že teď je ta nejvhodnější doba. Hypotéky nabízí aktuálně opravdu nízké úrokové sazby, a taky je o ně velký zájem. Přesto stojí hypotéka mnohé lidi zbytečně moc peněz. Vezmou první, na kterou přijdou, nebo jsou unavení hledáním informací, takže nakonec pátrání po nejvýhodnějším úroku vzdají.

9727054521_8db97ca33f_z

Zrovna teď je nejvhodnější doba pro koupi vysněného domu.

Nejlepší hypotéky na jednom místě

Skutečnost je však taková, že trávit čas pročítáním podmínek každé banky, je naprosto zbytečné. Někdo už to udělal za vás a ze získaných informací sestavil přehledný žebříček. Jaká je nejvýhodnější hypotéka od banky či nebankovní společnosti, zjistíte na portále Pujcka.co, který srovnává půjčky všech druhů.

Která je nejlepší?

To se nedá říct tak snadno. Pro někoho je důležitý nejnižší úrok, ale občas je lepší si trochu připlatit a získat jiné výhody (například delší splatnost). Důkazem, že úroková míra nehraje vždy hlavní roli, je i hodnocení uživatelů. Nejvíce jim vyhovuje hypotéka od České spořitelny, ale nejnižším úrokem se chlubí refinancování od FIO a úsporná hypotéka od MONETY Money Bank.

Velké rozdíly jsou rovněž mezi maximální částkou, kterou si zákazníci mohou půjčit. Mezi výjimky hypotéka od Air Bank, která nabízí až 30 000 000 Kč. Stejnou částku slibuje i MONETA, absolutním rekordmanem je pak ČSOB s 51 200 000 Kč.

Chcete vědět víc? Podívejte se na srovnání přímo na Pujcka.co. Při porovnávání si dejte pozor především na:

  • Možnost předčasného splacení
  • Dobu splatnosti
  • Výši měsíční splátky

Když tato kritéria pečlivě zvážíte a zvolíte solidní firmu, nemůže se vám stát, že byste kvůli hypotéce měli problémy.

Fotografie: Flickr / denisbin

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru