Tisková zpráva: Online seminář o budování značky v projektu Banán za milion

Další fází projektu Banán za milion, spuštěného na konci května, je online seminář zdarma o budování značky 22.6. ve 20:00. Seminář o budování značky se bude zabývat tím, jak si vybudovat značku v dnešním světě a jak se stát nenahraditelným na trhu.

„Možná jste nejlepší v tom, co sami děláte, ale lidé o tom stále nevědí,” říká Tomáš Lukavec – brand manažer, který společně s dalším úspěšným podnikatelem Pavlem Říhou projekt založil.

Tomáš Lukavec začínal ve 14 letech, když umýval okna na benzínové pumpě a Pavel Říha nahrával svá první videa na webkameru doma v předsíni. Oba muži si brzy uvědomili důležitost svojí osobní značky. A to se posléze projevilo ve spolupráci s osobnostmi jako Mark Dzirasa, Andy Winson, Bob Proctor nebo David Kirš.

Nedělní seminář bude lidem, kteří budují svou značku, odpovídat na to, jak se stát nezapomenutelným v tom, co mají rádi a čím vydělávají peníze.

V tomto semináři o budování značky Tomáš Lukavec ukáže, jak odhalit své silné stránky a jak s nimi pracovat tak, aby se člověk stal jedinečným na trhu. Jeho součástí bude, jak využít trh ve svůj prospěch a jak vytvořit příběh, který bude prodávat.

Důležité jsou i komunikační prostředky a seminář nabídne možnost podívat se na ty, které nejsou tolik nebo vůbec známé. Navíc odkryje způsob, jak se spojovat s úspěšnými značkami na trhu.

„Lidé si myslí, že když řeknou svoje jméno, tak už obsahuje to, co dělají, ale tak to není,” reaguje Tomáš Lukavec a dodává, že jasnou zprávu o své značce lidé vyvolají tím, že si určí konkrétně:

1. Kdo jsou v jakém oboru

2. Co přesně v něm dělají

3. Proč to dělají

4. Jaké chtějí mít výsledky

Nedělní seminář o budování osobní značky je příležitostí pro každého, ať už podnikatele nebo zaměstnance, který chce svojí činnost posunout na další úroveň a stát se jedinečnou a výjimečnou osobností na trhu práce.

Online seminář zdarma se koná v neděli 22. června od 20 h.

Vice informací najdete na www.bananzamilion.cz.

Kontakt:

Žofie Šmejkalová,

asistentka Tomáše Lukavce

(+420)774304314

info@bananzamilion.cz

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru