Dnes vyšlo 15 článků

Online nástroj pro stahování z YouTube

Odkud berete písničky? Spousta lidí si je stahuje přímo z YouTube, je to nejrychlejší a aspoň víte, co přesně stahujete, protože si to před tím můžete poslechnout. Občas je potřeba z YouTube stáhnout dokonce video i s obrazem. A jak na to?

Důvodů, proč si chtít stahovat video z YouTube k offline použití, je mnoho. Dokonce sami tvůrci YouTube ví, že lidé by si chtěli videa pouštět také offline. Však už to v některých zemích a v rámci YouTube Red (placená verze YouTube) umožňují. Ale co když se nechcete stěhovat a nemáte v plánu utratit za offline videa ani korunu? Tak si je prostě stáhněte předem.

Zapomeňte na programy, použijte online nástroj

Jistě znáte programy vytvořené přímo pro stahování videí. Na ty se ale vykašlete, protože existují i jednodušší způsoby jak stahovat z YouTube. Bez stahování a bez registrace je vám k dispozici portál Link2Save.com.

Samozřejmě i těchto online nástrojů se dá vypátrat víc, ale téměř všechny mají své mouchy. Link2Save.com vyniká hned několika vlastnostmi:

  • bez registrace,
  • zdarma,
  • rychlý (nečekáte na převod videa ani jeho „předstažení“ na server).

Jednodušší to být nemůže

Pustíte si video, kliknete na něj pravým tlačítkem a zvolíte „Kopírovat adresu URL videa“.

kopirovat_adresu

Pak zamíříte na Link2Save.com a do bílého rámečku na úvodní stránce adresu vložíte (pomocí Ctrl + V). Po stisknutí tlačítka „Stáhnout“ se video okamžitě načte a máte na výběr z několika formátů a rozlišené, v nichž se dá uložit. Několik jich tam je proto, že ne každý přehrávač si poradí s každým formátem. Zjistěte si tedy, co přehrajete právě ve svém počítači (mobilu, tabletu, …). Zvažte rovněž rozumný kompromis rozlišení a velikosti souboru.

link2save

Nejen z YouTube se stahuje

YouTube je sice největší videoportál, ale ve skutečnosti si různé filmy, reportáže a další obsah pustíte i na spoustě jiných webových stránek. Pro příklad jmenujme sociální sítě (Instagram, Facebook), zpravodajské weby (TV Nova, ČT, CNN) či adult stránky (PornHub, AlphaPorno). Z těch všech si video stáhnete přes Link2Save.com.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru