Tisková zpráva: Online-konzultace.cz

Zvykli jsme si nakupovat a prodávat na internetu už ledacos. Co když ale chceme poradit, doučit nebo zkonzultovat svou situaci?

Chceme vám představit nový český projekt online-konzultace.cz

Na začátku jsme chtěli vytvořit portál, který by sdružoval lektory jazyků a rodilé mluvčí, poskytoval jim prostor na prezentaci, vypsání svých online hodin a také zprostředkovával platbu od studentů online.

Ale proč si takto pohodlně neumět vyřešit i dotazy k podnikání, konzultovat smlouvu na prodej auta, doučování na přijímačky, nebo se poradit ohledně jídelníčku či tréninkového plánu. Navíc si vybrat z ověřených kontaktů pomocí referencí, rezervovat si hodinu a bezpečně zaplatit online.

Jako návštěvník portálu vyhledám konzultanta dle jeho expertních znalostí. Na základě vizitky, referencí od skutečných lidí a hodinové sazby se ujistím, že je tím pravým. Zvolím vhodný termín v jeho rezervačním kalendáři a za konzultaci složím zálohu. Po vyjasnění potřeb a potvrzení termínu proběhne konzultace online, přímo přes portál. Po hovoru zanechám hodnocení a moje platba se připíše na konto konzultanta.

Dřív, než se otevřeme veřejnosti, chceme dát příležitost všem inovátorům a nadšencům. Proto jsme zatím otevřeli registraci pouze pro konzultanty. Od ledna pak spustíme registraci i na Slovenské verzi stránek. Všem těm, kteří mají co říci a rádi se podělí o své know-how tak dovolíme nastartovat jejich online byznys.

Pokud se chcete zmínit o online-konzultace.cz, neváhejte a přímo nás kontaktujte na info@online-konzultace.cz . Rádi vám poskytneme více informací o projektu a zodpovíme vaše dotazy.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru