Online inzerát hledá komparzisty do Vladislavského sálu

Na českém internetu to pěkně vře. Situaci kolem předávání vyznamenání řeší snad všichni. Nedávno jsme vám ukazovali pěknou výzvu na Twitteru, dnes máme další perličku. Na JenPráce.cz je inzerát hledající komparzisty do Vladislavského sálu!

Předávání vyznamenání se blíží a spolu s tím přibývají další informace a skandály. Prosákly například informace, že jsou na slavnostní předávání zváni také bývalí poslanci. Hrad má evidentně strach, aby vůbec někdo přišel, protože mnoho politiků se nechalo slyšet, že nedorazí. Chtějí tím dát najevo nesouhlas s naprosto nevhodným chováním prezidenta Zemana.

Za 100 Kč na hodinu

V reakci na to se na JenPráce.cz objevil inzerát hledající komparzisty právě na předávání ocenění, které se bude konat 28. října ve Vladislavském sále.

Vtipálek si dal s vymýšlením skutečně práci. Inzerát podal pod jménem Jindřicha Forejta, ředitele hradního protokolu, a píše, že je potřeba zaplnit třetí až dvacátou řadu ve Vladislavském sále. Nutné je společenské oblečení, slušné vystupování a upravený vzhled. Odměna je bohužel docela nízká, avšak nabízí i možnost dlouhodobé spolupráce!

brigada

Účast za 2 500 Kč

Po internetu koluje i obrázek ze Slevomat.cz, na kterém je nabízena účast na předávání vyznamenání. Za 2 490 Kč pro 2 osoby si prohlédnete místní prostory, vyfotíte se s Jindřichem Forejtem, dostanete láhev vína a parkování v ceně. Ale pozor… Nečekejte příjemné sousedy.

slavnostni-ceremonial

Na to se snad nedá říct nic jiného než Sice to není pravda, ale mohla by být.

Komentáře

Nahoru