Dnes vyšlo 15 článků

OneDrive nabízí 100 GB prostoru na rok všem uživatelům Dropboxu

OneDrive nabízí 100 GB prostoru na rok všem uživatelům Dropboxu

Je to jasné. Microsoft chce přetáhnout zákazníky konkurenci a velký úložný prostor je dobrý nápad, jak na to. Většině obyčejných lidí je totiž docela jedno, u jaké společnosti budou svá data ukládat, jde jim hlavně o dostupné místo.

Na Dropboxu, což je mimochodem stále nejpopulárnější cloudové úložiště, dostanete 2GB a další můžete získat pozváním přátel, nainstalováním aplikace do vašich zařízení a tak dále. Na 100 GB, které nabízí Microsoft, se ale bezplatně nemáte šanci dostat. Jejich OneDrive vám navíc už od začátku dává 15 GB.

mtm_onedrive

Jak na to

Pokud i vy máte Dropbox a chcete nabídky Microsoftu využít, stačí zamířit na tento odkaz, kde ověříte svůj Dropbox účet.

pdf-doc

Musíte povolit Microsoftu uložit na váš Dropbox jeden PDF dokument

onedrive-100gb

A máte hotovo!

Celé to ale má jeden háček. Těch 100 GB prostoru budete mít na OneDrive k dispozici jen na rok. Než tedy začnete na své nové cloudové úložiště něco zběsile nahrávat, popřemýšlejte, co s tím uděláte za rok. Budete to všechno zase stahovat a ukládat jinam? Nebo si zaplatíte prostor na OneDrive? Podaří se Microsoftu přetáhnout si vás k sobě?

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru