OneDrive nabízí 100 GB prostoru na rok všem uživatelům Dropboxu

OneDrive nabízí 100 GB prostoru na rok všem uživatelům Dropboxu

Je to jasné. Microsoft chce přetáhnout zákazníky konkurenci a velký úložný prostor je dobrý nápad, jak na to. Většině obyčejných lidí je totiž docela jedno, u jaké společnosti budou svá data ukládat, jde jim hlavně o dostupné místo.

Na Dropboxu, což je mimochodem stále nejpopulárnější cloudové úložiště, dostanete 2GB a další můžete získat pozváním přátel, nainstalováním aplikace do vašich zařízení a tak dále. Na 100 GB, které nabízí Microsoft, se ale bezplatně nemáte šanci dostat. Jejich OneDrive vám navíc už od začátku dává 15 GB.

mtm_onedrive

Jak na to

Pokud i vy máte Dropbox a chcete nabídky Microsoftu využít, stačí zamířit na tento odkaz, kde ověříte svůj Dropbox účet.

pdf-doc

Musíte povolit Microsoftu uložit na váš Dropbox jeden PDF dokument

onedrive-100gb

A máte hotovo!

Celé to ale má jeden háček. Těch 100 GB prostoru budete mít na OneDrive k dispozici jen na rok. Než tedy začnete na své nové cloudové úložiště něco zběsile nahrávat, popřemýšlejte, co s tím uděláte za rok. Budete to všechno zase stahovat a ukládat jinam? Nebo si zaplatíte prostor na OneDrive? Podaří se Microsoftu přetáhnout si vás k sobě?

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru