Tisková zpráva: ONEbit hosting nabízí webhosting na měsíc zdarma

ONEbit hosting v těchto dnech zařadil do svých služeb možnost vyzkoušet si webhosting zdarma. Každý vlastník webových stránek si tak může zkusit dostupnost, technickou podporu, spolehlivost a další parametry před tím, než se rozhodne službu zakoupit. Tato nabídka platí také pro všechny parkované domény.

K aktivaci zkušebního měsíce se stačí obrátit na technickou podporu, která vygeneruje kód použitelný při výběru libovolného tarifu. V případě spokojenosti si zákazník může služby snadno kdykoliv objednat. V opačném případě není uživateli nic účtováno.

ONEbit hosting

ONEbit působí na trhu od roku 2005. Provozuje služby webhostingu pod značkou ONEbit.cz. Rychle se rozvíjející společnost, které má více než 20 000 klientů a jejich počet stále narůstá, klade důraz především na kvalitu poskytovaných služeb a dlouhodobou spokojenost klientů.

Ocenění:

  • 1. místo v soutěži o nejlepší web IT firmy (ocenění vydavatelství CPRESS Media, a.s.)
  • 1. místo v soutěži TOP HOSTINGY (kategorie “Nejlepší webhosting PHP + MySQL”)
  • 5. místo v anketě Křišťálová lupa
  • V roce 2010 a 2011 společnost získala prestižní certifikát „Intel® Server Integrator“
  • Společnost je členem programu Intel® Gold Partner

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru