Dnes vyšlo 15 článků

One World: Together At Home: Největší virtuální festival s Lady Gaga, Billie Eilish a David Beckham

One World: Together At Home: Největší virtuální festival s Lady Gaga, Billie Eilish a David Beckham

V době karantény se začínají přizpůsobovat zvyky umělců. Zákaz pořádání velkých akcí umělce nutí své koncerty zpřístupnit onlinu, aby je mohli fanoušci sledovat z pohodlí domova. Na Facebooku a Instagramu odehrálo svůj koncert nespočet umělců. Někteří chtějí za koncert virtuální vstupné, které je mnohdy použito na nákup zdravotnických pomůcek, jiní chtějí jen zdarma pobavit stávající fanoušky a nové si získat. Pro všechny hudební fanoušky máme skvělou zprávu. Schyluje se totiž k jednomu z největších virtuálních koncertů, který pořádá Lady Gaga.

Lady Gaga pořádá virtuální koncert ve spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a Global Citizen na globálním koncertu uprostřed pandemie coronaviru. Na hudebním festivalu vystoupí Elton John, Lizzo, Billie Eilish a další. Oscarová zpěvačka a herečka oznámila koncert během mediální briefingu WHO v pondělí, kde také odhalila, že pomohla získat 35 milionů dolarů od několika globálních společností.

“Všichni jsme velmi vděční všem zdravotnickým profesionálům po celé zemi, po celém světě, kteří jsou na frontě COVID-19,” řekla Gaga. “Tato globální pandemie je katastrofa.” Jsem jim vděčná a modlím se za nemocné.“

 

Snímek obrazovky 2020-04-08 v 11.43.27

 

 

Globální virtuální festival ovládnou hudební profíci jako samotná Lady Gaga, Elton John, Billie Eilish, Lizzo, Chris Martin, Paul McCartney, Stevie Wonder, John Legend, David Beckham, Idris Elba a další. Pořad bude moderovat Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel a Stephen Colbert a bude vysílán 18. dubna v na ABC, NBC, CBS a dalších mezinárodních provozovatelích vysílání. Dostupný stream bude také na YouTube, Facebooku a Instagramu. Středoevropský čas konání akce je v neděli 19. dubna ve 2 hodiny ráno.

Zpěvačka také doufá, že virtuální koncert „oslaví a povzbudí sílu lidského ducha“. Záměrem festivalu má být poděkování zdravotníkům po celém světě, kteří nasazují své životy.

 

Zdroj,foto: globalcitizen.org

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru