Ondřej Tomek investuje 24 milionů do startupu LidskáSíla.cz

Český startup LidskáSíla.cz zabývající se úklidem domácností získává investici od společnosti Impulse Capital, kterou má pod svými křídly guru tuzemského internetu a investor Ondřej Tomek. Investicí ve výši 24 milionů korun si Ondřej Tomek zajistil 22% podíl ve startupu LidskáSíla.cz, jehož hodnota tak překonala hranici 100 milionů korun. Aktuální tržby rostou nevídaným tempem.

„Ondřej Tomek se připojí již ke dvěma investorům, kteří rozvoj společnosti za poslední rok podpořili. Věříme, že silný a zkušený investor jako Ondřej nám výrazně pomůže v expanzi za hranice České republiky,“ potvrdil investici Robert Vojáček, zakladatel a ředitel společnosti LidskáSíla.cz.

lidskasila-portrety-10

Společnost LidskáSíla.cz, která vznikla v létě roku 2015 jako online platforma pro úklid domácností, spolupracuje momentálně se třemi stovkami profesionálně vyškolených dam na úklid a dalšími členy tvořící tým. V současné době své služby nabízí v Praze, Brně a Plzni, ale plánuje expanzi i do dalších českých měst a sousedního Polska. Úplně prvním investorem do startupu byl polský fond AdRock Ventures.

„Kategorie služeb se stává jednou z oblastí online trhu, který se velmi dynamicky rozvíjí po celém světě. LidskáSíla.cz díky technologiím, které pro tuto oblast vyvinula a vyvíjí, přináší do této kategorie služeb úplně odlišný uživatelský komfort,“ dodává Ondřej Tomek, původně zakladatel internetového portálu Centrum.cz.

lidskasila-dama-13

Ondřej Tomek sleduje vývoj startupu od jeho založení, a tak je nadšený z toho, že se může stát součástí skvělého týmu. Část investice poputuje do nového tréninkového centra.

„Na LidskéSíle je super, že se opravdu o své dámy stará. Zažila jsem i jiné agentury na úklid a vždy to bylo hlavně o tom být téměř stále v pohotovosti, jak oni zajistili zakázky. Což tady, asi jako u první firmy, opravdu funguje. Zvolím si svůj vlastní prostor a podle něj mi zákazníky přidělují. Zatím se mi nestalo, že bych byla plonková. Zároveň opravdu komunikují, problémy se řeší okamžitě,“ říká 32letá Klára Šašková, která si uklízením přivydělává.

lidskasila-dama-16

Startup neustále hledá profesionální posilu do svého týmu. Snaží se najít kvalitní, spolehlivé a prověřené dámy na úklid, ale je to velice těžké, a proto část investice využije pro vytvoření moderního tréninkového centra se vzorky většiny povrchů, textilních materiálů a prostředků určených na úklid.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru