Ondřej Krátoška nastupuje jako mluvčí ministerstva vnitra

Doposud jako mluvčí ministerstva vnitra působila Martina Němcová, ale na její místo od 1. ledna 2017 nastoupil Ondřej Krátoška.

Ondřej Krátoška se stal novým tiskovým mluvčím Ministerstva vnitra ČR. Během své kariéry působil jako sportovní komentátor české verze televizní stanice Eurosport a moderátor sportovních akcí. Martina Němcová, na jejíž místo Ondřej Krátoška nastupuje, z ministerstva vnitra neodchází. Bude pracovat jako šéfredaktorka časopisu Veřejná správa.

ondrej-kratoska

Zdroj: Facebook

Ondřej Krátoška v Eurosportu pracoval od roku 1998 do roku 2016. Zároveň vytvářel pořady pro sportovní televizní kanál Galaxie Sport (nyní Nova Sport), také se podílel na DVD pro hokejový klub HC Slavia Praha.

Jako sportovní komentátor měl tu čest komentovat mistrovství světa v hokeji 2004 a 2015, hokejový turnaj NHL Premiere Prague 2008 a 2010, Světový pohár v alpském lyžování 2005, 2008 a 2011, Světový pohár v akrobatickém lyžování, olympijské běhy, soutěž Nejúspěšnější sportovec roku, golfové turnaje či tiskové konference.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru