Dnes vyšlo 15 článků

Olizování očí: Nejbizarnější japonský fetiš získává pozornost na YouTube

Olizování očí: Nejbizarnější japonský fetiš získává pozornost na YouTube

Není nad to, vyjádřit city blízké osobě tím, že důkladně olížete její sítnici! To si alespoň – podle videí, která můžete shlédnout na YouTube – myslí velká část Japonců.

Oculolinctus, jinak známý také jako olizování očí (eye-licking) je fenomén, který si v Japonsku získává čím dál větší pozornost. Mladé japonské páry hledají nové způsoby, jak si navzájem vyjádřit své city a zřejmě jim dosavadní škála mezilidského kontaktu nestačí.

„Každá sranda něco stojí“, říká se, a o této libůstce to platí zrovna tak. Pokud byste si olizování očí s vaším partnerem chtěli vyzkoušet, vězte, že mu tak můžete přivodit nepěkné oční infekce nebo dokonce vředy.

Ačkoliv si olizování očí získává pozornost médií teprve v poslední dob, videa teenagerů, olizujících si navzájem oči se na YouTube objevují již od roku 2006. Pokud na to máte oči a žaludek, shlédněte některé ukázky níže:

Tak co? Láká vás vyzkoušet tento nový projev lásky?

Zdroj: https://mashable.com/2013/06/14/eyeball-licking/

Zdroj obrázku:https://i2.cdnds.net/13/24/618×460/oculolinctus.jpg

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru